Ana SayfaMagazinEn Şık Benim Ceren Kaya kimdir? Kaç yaşında, Instagram hesabı ne?

En Şık Benim Ceren Kaya kimdir? Kaç yaşında, Instagram hesabı ne?

En Şık Benim Ceren Kaya kimdir? Güzellik uzmanı Ceren Kaya kaç yaşında, Instagram hesabı ne?

En Şık Benim Ceren Kaya kimdir? Raşit Bağzıbağlı’nın sunumuyla TV8 ekranlarında yayınlanan En Şık Benim yarışmasının en iddialı isimlerinden biri olarak Ceren Kaya göz dolduruyor. Yarışmada en uzun kalan isimlerin başında gelen Ceren Kaya kimidir? Ceren Kaya kaç yaşında, Instagram hesabı ne?

İşte Ceren’in yarışmada gözyaşlarını tutamadığı o ender anlardan birinin kısa videosu.

Ceren Kaya kimdir?

Raşit Bağzıbağlı’nın En Şık Benim programındaki 5 yarışmacıdan biri olan Ceren Kaya kendini “Modaya aşık biri” olarak tanımlıyor. Güzellik uzmanı olan Ceren Kaya bekar bir anne olarak bir çocuk sahibi. Bir kızı olan Ceren Kaya, kendine yakışanı en iyi bilen isimlerden biri olarak göze çarpıyor.

Yarışmada sık sık Kylie Jenner’e benzetiliyor. Hani şu Kim Kardashian’ın üvey kız kardeşi olan ve dünya modasının zirvesinde yer alan televizyon ünlüsü olan isim. İstanbul’da yaşayan Ceren’in Instagram’da 6 bine yakın takipçisi var.

Kaç yaşında, Instagram hesabı ne?

Yaşı hakkında bir bilgi bulunmuyor. Ancak Ceren Kaya güçlü ve iddialı bir Instagram kullanıcısı. Instagram adresine de aşağıda, onun Instagram hesabından ödünç alınmış fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri