Ana SayfaMagazinEnes Batur neden ceza aldı? Enes Batur neden video yükleyemiyor

Enes Batur neden ceza aldı? Enes Batur neden video yükleyemiyor

Enes Batur neden ceza aldı? Enes Batur neden video yükleyemiyor? Sosyal medya fenomeni Enes Batur'un Youtube kanalına video koyması yasaklandı. Detaylar haberimizde!

Enes Batur neden ceza aldı? Enes Batur neden video yükleyemiyor? Sosyal medya fenomeni Enes Batur’un Youtube kanalına video koyması yasaklandı. Detaylar haberimizde!

Enes Batur neden ceza aldı?

Ünlü YouTuber Enes Batur’un  takipçileri bu habere çok üzülecek. Sosyal medya fenomeni Enes Batur’un YouTube’a video yüklemesi yasaklandı. 22 yaşındaki genç yıldız ise bu karara sitem etti.

Türkiye’nin en çok takipçiye sahip YouTuber’ları arasında yer alan 22 yaşındaki Enes Batur, ‘Topluluk Kuralları’ ihtarları gerekçesiyle YouTube’dan ceza aldı. Sosyal medya fenomeninin YouTube’a video yüklemesi yasaklandı. Bunun üzerine Batur, moralinin bozuk olduğunu ve video koyamayacağı için çok üzüldüğünü belirtti.

YouTube’da 15 milyon aboneye ulaşan Enes Batur, aldığı cezay karşında büyük şok yaşadı. YouTube’a video yüklemesi yasaklanan 22 yaşındaki fenomen, sosyal medyada yaptığı paylaşımla bu karara isyan etti.

15 milyon aboneye ulaştığı için YouTube için özel video hazırlayan Batur, ‘Topluluk Kuralları ihtarları nedeniyle şu anda video yükleyemezsiniz” uyarısını aldı. Aracının içinde çektiği bir selfie’yi de takipçileriyle paylaşan Enes Batur, “Moralim bozukken story falan atasım gelmiyor hiç” mesajını yazdı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri