Ana SayfaMagazinEnes Batur Tulu Bacı ile film icabı mı evlendi? Evlilik sahte mi?

Enes Batur Tulu Bacı ile film icabı mı evlendi? Evlilik sahte mi?

Enes Batur 22 Mayıs günü Tulu Bacı ile film icabı mı evlendi? Enes Batur’un evliliği yalan mı? Enes Batur Gerçek Kahraman filmi 31 Mayıs günü vizyona çıkacak. Enes Batur’dan herkes “Aslında evlilik şakaydı” açıklaması beklerken bugün akıllarda yer eden o soruyu bir takipçisi sordu: Film icabı mı evlendin?

Enes Batur Tulu Bacı ile film icabı mı evlendi?

Oyuncu Damla Aslanalp ile düğün fotoğraflarını paylaşan Enes Batur bir takipçisinin “Filmde mi evleniyorsun? Doğru söyle bunlar film sahnesi mi” sorusunu yanıtladı. Enes Batur her ne kadar kesin bir dille bu soruyu reddetse de gerçek filmin vizyona çıkacağı 31 Mayıs günü ortaya çıkacakmış gibi geliyor.

Eğer Enes Batur’un Tulu Bacı ile evliliği bir şakadan, kurgudan ibaretse ve yeni filminin tanıtımı için yapılmışsa gerçekten büyük başarı! Çünkü son bir haftadır kendinden ve Tulu Bacı’dan bahsettirmeyi başardı.

Enes Batur’un düğün fotoğrafları, Tulu Bacı’nın şaka konusu olması, evlilik sahte mi tartışmaları sürerken Enes Batur’un yaptığı son açıklama bir kez daha evlilik konusunda kafaları karıştırdı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz