Ana SayfaTürkiyeEngelli vatandaşın videosuyla Kılıçdaroğlu'na mesaj yollayan AK Partili vekile tepki yağdı

Engelli vatandaşın videosuyla Kılıçdaroğlu’na mesaj yollayan AK Partili vekile tepki yağdı

Malatya'da engelli vatandaşın videosula CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na mesaj yollayan AK Parti vekili Öznur Çalık, gelen tepkiler üzerine videoyu kaldırdı.

Malatya’da engelli vatandaşın videosula CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na mesaj yollayan AK Parti vekili Öznur Çalık, gelen tepkiler üzerine videoyu kaldırdı.

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık “Malatya’dan Kemal Amca’ya mesaj var” ifadeleriyle akli dengesi yerinde olmayan bir vatandaşın görüntülerini  “Malatya’dan Kemal amcaya mesaj var” diyerek paylaştı. Çalık, gelen tepkiler üzerine paylaşımını silmek zorunda kaldı.

Tepki geldi video silindi

Çalık’ın paylaştığı videoya sosyal medyada tepki yağarken “Akli dengesi yerinde olmayan bir vatandaşı alet etmeniz hoş olmamış” denildi.

AKP’li vekilin paylaşımına CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz da tepki gösterdi. Kiraz, “AKP’li vekilin boyle bir paylaşımda bulunması iktidarı kaybetmelerine ne kadar yakın olduklarının kanıtıdır. Genel başkanımızı ismini zikrederek böyle bir paylaşımda bulunmaları Malatya gibi güzide bir şehrin milletvekiline yakışmamıştır. Şiddetle kınıyorum” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri