Ana SayfaMagazinEngin Akyürek ile Pınar Deniz sevgili mi? İkilinin aşkı çok konuşulacak

Engin Akyürek ile Pınar Deniz sevgili mi? İkilinin aşkı çok konuşulacak

Engin Akyürek ile Pınar Deniz sevgili mi? İkilinin aşkı çok konuşulacak! Sefirin Kızı dizisinde Sancar karakterine hayat veren Engin Akyürek ile Aşk 101 ile çıkış yakalayan Pınar Deniz'in sevgili olduğu magazin dünyasını salladı. Detaylar haberimizde!

Engin Akyürek ile Pınar Deniz sevgili mi? İkilinin aşkı çok konuşulacak! Sefirin Kızı dizisinde Sancar karakterine hayat veren Engin Akyürek ile Aşk 101 ile çıkış yakalayan Pınar Deniz’in sevgili olduğu magazin dünyasını salladı. Detaylar haberimizde!

Engin Akyürek ile Pınar Deniz sevgili mi

Şimdilerde “Sefirin Kızı” dizisinde ‘Sancar Efe’ karakterine hayat veren Engin Akyürek, dünya çapında bir üne sahip. Özel hayatını gizli tutan, magazin dünyasında yer almaktan hoşlanmayan Engin Akyürek’in, geçtiğimiz aylarda rol arkadaşı Tülin Yazkan ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Ancak konuyla ilgili taraflardan açıklama gelmedi. Son olarak Akyürek’in, gönlünü “Aşk 101” dizisinin yıldızına kaptırdığı öne sürüldü.

Uzun süredir instagram kullanmayan ve kendisini sosyal medyadan uzak tutan Engin Akyürek, geçtiğimiz haftalarda bu kararından vazgeçip kendisine yeni bir instagram hesabı açmıştı. Instagramdan da takipleşen çift hakkında inanılmaz bir iddia magazin dünyasını salladı.

Başarılı ve yakışıklı oyuncu Engin Akyürek ile güzel ve yetenekli Pınar Deniz’in aşk yaşadığı öne sürülüyor. Engin Akyürek’in daha öncelerde adı Tülin Yazkan ile anılsa da Akyürek, bu iddialara cevap vermişti. Fakat bu aşk iddiası hakkında ikiliden bir açıklamada gelmedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri