Ana SayfaTürkiyeErdoğan: Damat da damat. Damat kadar başınıza taş düşsün

Erdoğan: Damat da damat. Damat kadar başınıza taş düşsün

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında birdenbire istifasını sunarak kamuoyunda büyük şaşkınlık yaratan damadı Berat Albayrak hakkında açıklamalar yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında birdenbire istifasını sunarak kamuoyunda büyük şaşkınlık yaratan damadı Berat Albayrak hakkında açıklamalar yaptı.

Erdoğan’ın konuşmasından başlıklar şöyle: 

AK Parti 3 Kasım 2002 seçimlerinde açık ara birinci parti olarak çıkıp iktidara gelmişti.
Biz de 9 Mart’ta Meclis’teki yerimizi aldık. 3 Kasım 2002 tarihinden bugüne kadar AK Parti milletvekili olarak milletimize hizmet vermiş olan tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzer erinden başkomutanına kadar İstiklal Harbimizi zafere ulaştıran ordumuzun tüm mensuplarını hürmetle anıyorum. Allah bu memlekete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın. 

Türkiye’nin son 7-8 yıldır aslında istiklal mücadelesi verdiği gerçeğini anlamak istemeyenlere Rabbim’den hidayet niyaz ediyorum.

Biz milletimizle birlikte bu anlayışla büyük ve güçlü Türkiye’nin inşası için maddi ve manevi imkanlarımızla çalışmaya devam edeceğiz.

Akkuyu Nükleer Güç Santrali’nin üçüncü blok temel atma törenine iştirak edeceğiz. Türkiye gerçekleştirdiği enerji yatırımlarıyla bu alanda dünyada en büyük atımları yapan ülkelerdendir. Enerji üretebilecek tüm imkanlarımızda istifa ediyoruz.  Dünyanın gelişmiş ülkelerinin tamamının çok uzun zamandır faydalandığı nükleer güç santrallerinin ülkemize gelişi her nedense sürekli engellenmiştir.

Erdoğan: Damat kadar başınıza taş düşsün

CHP zihniyeti mensupları Tweet yarışındılar, ‘damat da damat’. Damat kadar başınıza taş düşsün. 

Sayın Berat Bey attığı adımları CHP zihniyetinin geçmişinde görmek mümkün mü? Tutturmuşlar, ‘Şu kadar para nerede’. O kadar paranın hepsi bu milletin hazinesinde ve Merkez Bankası’nda. Kaybolan bir şey yok”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri