Ana SayfaTürkiyeErdoğan ile Karamollaoğlu görüşmesinde Davutoğlu parantezi

Erdoğan ile Karamollaoğlu görüşmesinde Davutoğlu parantezi

Bahçeli’nin dün ‘biz muhalefetteyiz’ açıklaması AK Parti’ye gözdağı olarak yorumlanırken Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Saadet lideri Temel Karamollaoğlu ile bir araya geldi. AKM’nin açılışında Gelecek Partisi ile ilk temasını kuran ve bir davet gönderen Erdoğan’ın yeni hamlesi şekillenmeye başladı. Karamollaoğlu ile görüşmesinde Davutoğlu’nun adının da geçmesi ihtimaller dahilinde değerlendiriliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu’nu kabul etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu Beştepe’de kabul etti. Görüşmenin içeriğiyle ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birçok görüşme gerçekleştiren eski Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk, “Saadet Partisi Cumhur İttifakına mı katılıyor” tartışmasını başlatmıştı.

Tartışmayla ilgili Temel Karamollaoğlu, “Siyasi partilerin başında genel başkan vardır. Danışma kurullarımız vardır. Ama partiyi genel başkan yönetir. Şu anda sayın Cumhurbaşkanı elbette kendi menfaati için bazı girişimlerde bulunur.” açıklamasını yapmıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri