Ana SayfaTürkiyeErdoğan seçim tarihi verdi

Erdoğan seçim tarihi verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin ilk akıllı otoyolu olan Ankara-Niğde Otoyolu'nun açılışında konuştu.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin ilk akıllı otoyolu olan Ankara-Niğde Otoyolu’nun açılışında konuştu. Erdoğan’ın gündeminde Doğu Akdeniz’de tırmanan gerilim ve erken seçim söylentileri vardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin ilk akıllı otoyolu olan Ankara-Niğde Otoyolu’nun açılışında konuştu. Doğu Akdeniz’deki gelişmelerle ilgili de açıklamalar yapan Erdoğan ‘Bölgede Türkiye’nin ağırlığı hissediliyor’ dedi.

İlk seçimler 2023 yılında

Pek çok uluslararası platformun aranan ülkesi konumuna yükseldik. Ekonomik olarak zayıf bir yapıdan arka arkaya onlarca saldırıyı göğüsleyen bir noktaya geldik. Tüm hizmet alanlarında gelişmiş ülkelerin de gıpta ile takip ettiği bir ülkeyiz. Sağlık sisteminde salgın döneminde en iyi hizmeti ücretsiz verdik. 

İnşallah aynı anlayışla bu yola devam edeceğiz. İlk seçimler 2023 yılında. 3 yıllık kesintisiz hizmet yılı bulunuyor. Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023 için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz. Birliğimize beraberliğimize kardeşliğimize sahip çıktığımız müddetçe hiç kimse bu ülkeyi hedeflerine ulaşmaktan alı koyamaz. Dışarıdaki içerideki bozguncular birer birer deşifre oluyor. Nice tuzakla durduramadıkları Türkiye’yi rotasından çıkarmaya çalışanlar hüsrana uğrayacaktır. 

Türkiye’nin istiklal ve istikbal kavgası olan bu mücadeleyi ne pahasına olursa olsun zafere taşıyacağız. İstanbul’un fethinin 600. yılı 2053 ve Malazgirt Zaferinin 1000. yılı olan 2071 vizyonlarını hayata geçirebilecekleri Türkiye bırakmakta kararlıyız. Kazandığımız her başarıyı bu yolda atılmış adım olarak görüyoruz. 


Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri