Ana SayfaTürkiyeErdoğan ve Bahçeli aradı mı? Geçmiş olsun mesajlarına teşekkür etti

Erdoğan ve Bahçeli aradı mı? Geçmiş olsun mesajlarına teşekkür etti

Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, Van’da yaşadığı asansör kazası için geçmiş olsun mesaj gönderen genel başkanlara teşekkür etti. Davutoğlu “Rabbim hepimizi kazalardan, belalardan muhafaza buyursun” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Van ziyaretinde yaşadığı asansör kazası ile ilgili sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.

Davutoğlu paylaşımında, “Van ziyaretimiz sırasında geçirdiğimiz asansör kazası ile ilgili olarak arayıp geçmiş olsun dileklerini ileten siyasi parti genel başkanlarına, dostlarımıza, vatandaşlarımıza ve gönüldaşlarımıza teşekkür ediyorum. Rabbim hepimizi kazalardan, belalardan muhafaza buyursun” dedi.

Partinin açıklaması

Gelecek Partisi’nden de yaşanan kaza ile ilgili açıklama yapılmış ve “Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Van’da geçen cumartesi akşamı bir radyo mülakatına giderken binanın asansöründe bir kaza atlattı. Davutoğlu’nun içinde bulunduğu asansör hareket ettikten bir müddet sonra bir kat aşağıya düştü” denilmişti.

Davutoğlu’nun sağlık durumuna ilişkin yapılan açıklamada da doktorların Davutoğlu’na istirahat verdiği, bu çerçevede bu haftaki Mersin ve Amasya ziyaretlerinin ileri bir tarihe ertelendiği kaydedilmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri