Ana SayfaTürkiyeErdoğan'a sırtını dönmüştü! Meral Akşener: Biz bu değiliz, yakışmadı

Erdoğan’a sırtını dönmüştü! Meral Akşener: Biz bu değiliz, yakışmadı

Törende Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mesajı okunduğu sırada sırtını dönen CHP’li Ali Narin’e Meral Akşener’den tepki geldi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP Kadıköy İlçe Başkanı Ali Narin’in 30 Ağustos töreni sırasında Erdoğan’ın mesajı okunurken arkasını dönmesini eleştirdi. Akşener, geçtiğimiz günlerde Kılıçdaroğlu’na yapılan davranışı da hatırlatarak ‘biz bu da değiliz’ dedi.

CHP Kadıköy İlçe Başkanı Ali Narin, 30 Ağustos Zafer Bayramı töreninde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajının okunması sırasında arkasını dönmüştü. Bu davranışa İYİ Parti Genel Başkanı Merak Akşener’den tepki geldi.

Akşener, Narin’in yaptığı protesto ile ilgili olarak “Biz bu da değiliz. Birkaç gün önce bir vatandaşın muhalefet liderine verdiği tepkiyi ayıplamıştık. Şimdi, milli bir günde, hepimizin ortak bayramında bu tepki de yakışmadı. Siyasetçi, tepki de olsa devlet bilinciyle hareket etmelidir” dedi.

Narin davranışını “Bu protestom; yandaş basının ve iktidar partisi mensuplarının iddia ettiği gibi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e değildir, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün makamı olan Cumhurbaşkanlığı makamına da değildir. Bu protestom, 84 milyonun Cumhurbaşkanı’na değil, kendi tercihi ile partili Cumhurbaşkanı olan AKP Genel Başkanı Erdoğan’adır” diye açıklamıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri