Ana SayfaTürkiyeErdoğan'dan tartışmaya kapı aralayan Binali Yıldırım mesajı

Erdoğan’dan tartışmaya kapı aralayan Binali Yıldırım mesajı

Ali Babacan koronavirüse yakalandığında geçmiş olsun demeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Binali Yıldırım için paylaştığı mesaj tartışmaya kapı araladı.

Uzun yıllar birlikte çalıştığı Ali Babacan koronavirüse yakalandığında geçmiş olsun mesajı paylaşmayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Binali Yıldırım için paylaştığı mesaj yeni bir tartışmaya kapı araladı.

Deva Partisi lideri Ali Babacan eşiyle birlikte koronavirüs nedeniyle karantinaya girdi. Koronavirüse yakalandığını da Twitter’dan duyurdu. Başta Ahmet Davutoğlu olmak üzere liderlerden Ali Babacan’a geçmiş olsun mesajları yağdı. Ancak iki lider bu durumu görmezden gelmeyi tercih etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli, Ali Babacan’a geçmiş olsun demedi.

Dün de Binali Yıldırım koronavirüse yakalandığını açıkladı. Bu haberin hemen ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçmiş olsun mesajı paylaşması dikkatlerden kaçmadı.

Ahmet Davutoğlu tıpkı Ali Babacan gibi Binali Yıldırım’a da geçmiş olsun mesajı yayınladı. Ali Babacan da haberi duyar duymaz Binali Yıldırım’a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri