Ana SayfaTürkiyeErdoğan'nın ailesini bile fişlemişler! İşte Pelikancıların yediği o naneler

Erdoğan’nın ailesini bile fişlemişler! İşte Pelikancıların yediği o naneler

Pelikancı diye bilinen yapının Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ailesinden insanları bile fişlediği belirtildi. Barış Terkoğlu Pelikancıları anlattı.

Pelikancı diye bilinen yapının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ailesinden insanları bile fişlediği belirtildi. Barış Terkoğlu, Ayşenur Arslan’a yazdıkları son kitap hakkında çok sarsıcı açıklamalar yaptı.

İşte Barış Terkoğlu’nun aynen aktardığımız Pelikancı yapılanma hakkındaki o sözleri:

Cendere kitabını yazarken doğrudan Pelikan’ın hedefi olmuş isimlerle de konuştuk.

Muhafazakar camiada bir bakıyorsunuz bir gazeteci cumhurbaşkanının uçağında. Bir süre sonra muz kabuğuna basmış gibi düşüyor ve kayboluyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmaları uzun süre Aydın Ünal yazdı. Bir süre sonra Ankara milletvekili oldu. Bir süre sonra milletvekilliğini bırakmayı geçtim Yeni Şafak gazetesini bile bırakmak zorunda kaldı.

Biz bu isimlerle görüştük. İnanamadığımız şeyler var. Bir muhafazakar gazeteci anlatıyor.
Bir cumhurbaşkanı uçağında oturuyordum. Pelikanın önde gelen yazarlarından biri cumhurbaşkanına ‘efendim bu bilmem kimin dosyası’ diye dosya götürüyor. Ne var dosyada derseniz. Sosyal medya paylaşımları, AK Parti eleştirileri. Bana sorarsanız bu bir fişleme. Bir süre sonra cumhurbaşkanının uçağına o kişi alınmıyor.

Kendisiyle bir tanışıklığım yok ama muhafazakar camiada takip ettiğim biri var Cengiz Er. Kendisi cumhurbaşkanının kuzeni. O camide gazetecilik yapmaya çalışan biri.

Cumhurbaşkanının kuzenini bile o uçakta gördük ama bir süre sonra görmemeye başladık.
Cumhurbaşkanının kuzeni hakkında bile dosya hazırlayıp Cumhurbaşkanı Erdoğan’a şikayet edecek kadar bu cüreti göstermiş bir yapılanmadan bahsediyoruz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri