Ana SayfaTürkiyeErem Şentürk'ün Saadet Partisi provokasyonu tutmadı

Erem Şentürk’ün Saadet Partisi provokasyonu tutmadı

Diriliş gazetesi genel yayın yönetmeni Erem Şentürk’ün İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu üzerinden Saadet Partisi’ne iftira çabası elinde patladı. 17-25 Aralık öncesi FETÖ’yü öven, Taraf gazetesine methiyeler dizen, 15 Temmuz gecesi ise Barlas ailesinin kontrolündeki A Haber stüdyosuna sığınan Erem Şentürk’ün bir yalanı daha yatsıya kalmadan söndü.

Taraf gazetesinin FETÖ belgeleriyle orduya operasyon üstüne operasyon çektiği günlerde Erem Şentürk, gazeteyi taşıyan çocukları gördüğünde neler hissettiğini böyle anlatmıştı…

Tezvirat haberleriyle zaman zaman gündeme gelen Şentürk, İmamoğlu’nun Kayaşehir’de kurban organizasyonunu Saadet Partisi’ne para kazandırmak için Sadabad A.Ş’ye verdiğini, Sadabad A.Ş’nin de kurbanları bırakıp gittiğini iddia etti.

Ancak Sadabad A.Ş’den yapılan açıklamadan sonra Erem Şentürk’ün yalanı ortaya çıktı. Sadabad, sadece gecikme yaşandığını gecikmeden dolayı da kurban sahiplerinden özür dileyip herhangi bir ücret almadığını, bunun dışındaki iddiaların yalandan ibaret olduğunu açıkladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri