Ana SayfaTürkiyeErhan Güleryüz'den AK Parti ve şantaj iddiasına yalanlama

Erhan Güleryüz’den AK Parti ve şantaj iddiasına yalanlama

Ayna grubu üyelerinden Erhan Güleryüz AK Parti için okuduğu şarkının şantajla okutturulduğunu söylediği iddia edildi. Ekrem İmamoğlu’na “Her şey çok güzel olacak” diyerek destek olduğu görülen Erhan Güler, yaptığı bir yorumla bütün dikkatleri üzerine çekmişti. Erhan Güleryüz’ün şantaj nedeniyle AK Parti şarkısı okumak zorunda olduğunu söylediği iddia edilmişti. Güleryüz yaptığı açıklamada mesajları kendisinin yazmadığını söyledi. Erhan Güleryüz, mesajları yazan kişinin sosyal medya yöneticisi olduğunu ve kovulduğunu belirtti.

Erhan Güleryüz’ün Grupayna adlı Instagram hesabından AK Parti’ye şantajla şarkı okuduğu yazılmıştı. Erhan Güleryüz mesajı kendisinin yazmadığını açıkladı.

Erhan Güleryüz’den AK Parti ve şantaj iddiası

AK Parti için 2015 yılında seçim şarkısı seslendiren Ayna grubunun kurucusu Erhan Güleryüz, Ekrem İmamoğlu’na destek oldu. Erhan Güleryüz’ün Ekrem İmamoğlu’na desteğini açıklaması onu eleştiri oklarının hedefi yaptı. Bir takipçisi, Ekrem İmamoğlu’nun “Her şey çok güzel olacak” sloganını paylaşan Erhan Güleryüz’e şöyle cevap verdi:

AKP’ye seçim şarkısı yapmış bir gruptan böylesi bir deste görmek büyük bir önem teşkil eder. Çünkü olaylara objektif bakıp doğruya doğru, haklıya haklı demek cesaret, yürek ve vicdan gerektirir.

Erhan Güleryüz’ün bu yoruma cevabı ise hayli şaşırtıcıydı. Güleryüz AK Parti o şarkıyı şantajla okuduklarını söyledi.

Erhan Güleryüz, gelen yoruma “Atatürk’e küflene zavallılardan medet umanlar… Yoktunuz, yoksunuz, yok olacaksınız. AKP’ye şarkı falan yazmadık… Sadece şantajla okuduk… Bütün küfürleri duyduk…. Keşke kitaplarımı okusaydınız.

Erhan Güleryüz’ün AK Parti için okuduğu ‘Bir Yiğit Adam’ adlı seçim şarkısının videosu.

Erhan Güleryüz’den açıklama: Mesajı ben yazmadım

Sözcü’nün haberine göre ‘AK Parti ve şantaj’ mesajlarını Erhan Güleryüz yazmadı. Güleryüz açıklamasında, mesajı atanın sosyal medya sorumlusu olduğunu söyledi. AK Parti ve şantaj kelimelerinin geçtiği mesajlardan sonra sosyal medya sorumlusunun işine son verildiğini belirtti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz