Ana SayfaTürkiyeErkan Mumcu ve yasak aşk haberi ne anlama geliyor? Serhat Albayrak medyasının...

Erkan Mumcu ve yasak aşk haberi ne anlama geliyor? Serhat Albayrak medyasının bel altı haberi AK Parti’ye yakın gazetecilere gözdağı mı?

Bütün medya siteleri Erkan Mumcu’nun bir gazeteciyle, Ankara temsilcisi ve evli bir gazeteciyle yaşadığı aşktan bahsediyor. Ancak burada asıl dikkat edilmesi gereken kişi Erkan Mumcu değil o kim olduğu tartışılar Ankara temsilcisi!

Erkan Mumcu’nun bir yayın grubunun ya da gazetenin Ankara temsilcisiyle yasak aşk yaşadığı haberi ne anlama geliyor? 

Anketler AK Parti için iç karartıcı sonuçlar doğururken ve bu da partide çözülmelere neden olurken Sabah gazetesinde yayınlanan bel altı haberin taşıdığı şifreler ne anlama geliyor? Bu haber AK Parti’den kopmaya çalışan gazetecilere bir gözdağı mı?

AK Parti’den kopanlara bel altı operasyon yapılabileceğinin işaretleri mi verilmek isteniyor?

AK Parti hükümeti her geçen gün zora girerken ve çözülmeler dikkat çekerken, Serhat Albayrak’ın başında olduğu Sabah gazetesinde operasyon kokan bir haber yayınlandı.

Eski siyasetçi Erkan Mumcu’nun ünlü bir gazeteci ile sevgili olduğu iddiası gündeme sarstı.

Sabah gazetesinde Sonat Bahar imzasıyla yayınlanan haberin zamanlaması oldukça manidar.

Sabah gazetesinde yayınlanan haberde Erkan Mumcu ve aile yaşamı hakkında detaylı bilgiler paylaşılsa da asıl hedef ismi açıklanmayan o Ankaralı gazeteci.

AK Parti’den olası kopuşları engellemek ve gazetecilere gözdağı vermek için yayınlandığını düşündürten habere hükümete yakın gazetecilerin nasıl tepkiler vereceği merak konusu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,711TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri