Ana SayfaTürkiyeErkan Tan aslında Gezi'ye nasıl destek vermişti? İşte o yazı

Erkan Tan aslında Gezi’ye nasıl destek vermişti? İşte o yazı

“Gezicilerin başı kesilsin” diyen A Haber sunucusu Erkan Tan’ın Yeni Şafak’ta yazdığı dönemde Gezi eylemlerindeki bazı kesimlere destek veren bir yazı yazdığı ortaya çıktı. “Ver Mehteri” deyişiyle ünlenen A Haber sunucusu Erkan Tan bugün “Gezicilerin başı kesilsin” demeciyle gündemde. Ancak odatv Erken Tan’ın da bir zamanlar Gezi’deki bazı kesimlere destek verdiğini ortaya çıkardı.

2013 yılının mayıs ayında patlak veren Gezi parkı eylemlerinde kim ne yapıyordu? Bu soru bugün yine gündem gelebilir. Özellikle “Gezicilerin başı kesilsin” diyen Erkan Tan’ın bir zamanlar Gezi’ye destek verdiği ortaya çıktıktan sonra.

Erkan Tan Gezi’ye destek vermiş

“Taksim’de Adalet” başlıklı yazıda “Sayın Başbakanım malumunuz ben sonradan dindarlarla kucaklaşanlardanım. Uzun yıllar merkez medyada çalıştım. Hayatın bütün renklerini bilirim bütün heyecanları tattım. Tamam günah defterim hayli kabarık ama yine de yüce Allah’tan ümitliyim” ifadeleriyle Erdoğan’a seslenen Tan, “Sayın Başbakanım Taksim’de yani ekonomik ve sosyal pastanın bölüşümünde adalet isteyenlerin varlığını da görmelisiniz” diye bitirmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz