Ana SayfaMagazinErman Orçun Yılmaz neden öldü? Kankigiller Orçun kimdir

Erman Orçun Yılmaz neden öldü? Kankigiller Orçun kimdir

Erman Orçun Yılmaz neden öldü? Kankigiller Orçun kimdir? "Kankigiller" olarak televizyon programı yapan Orçun ve Nuri ikilisi oldukça sevilmişti. "Kanki Orçun" olarak bilinen Erman Orçun Yılmaz, hayatını kaybetti. Detaylar haberimizde.

Erman Orçun Yılmaz neden öldü? Kankigiller Orçun kimdir? “Kankigiller” olarak televizyon programı yapan Orçun ve Nuri ikilisi oldukça sevilmişti. “Kanki Orçun” olarak bilinen Erman Orçun Yılmaz, hayatını kaybetti. Detaylar haberimizde.

Erman Orçun Yılmaz neden öldü?

Yıllar önce “Kankigiller” olarak televizyon programı yapan Orçun ve Nuri ikilisinden “Kanki Orçun” olarak bilinen Erman Orçun Yılmaz, geçirdiği kalp krizi sonrası tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz günlerde kalp krizi geçiren Erman Orçun Yılmaz’ın, Pendik’te özel bir hastaneye kaldırıldığı ortaya çıkmıştı. Kalp masajı ile duran kalbi tekrar çalıştırılan  Erman Orçun Yılmaz’ın yoğun bakımda ve makineye bağlı olarak yaşam mücadelesi veriyordu. Yoğun bakımda ve makineye bağlı olarak yaşam mücadelesi verdiği öğrenilen Erman Orçun Yılmaz’ın aynı zamanda şeker ve böbrek hastası da olduğu bilgisine ulaşıldı. Haftada 3 kez diyalize giren Yılmaz, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Erman Orçun Yılmaz 1990’lı yıllarda Kankigiller adıyla televizyon programı yaptı ve Kanki Orçun adı ile tanınıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri