Ana SayfaTürkiyeErol Göka Erzurum'da: Yönetimi gençler yapmalı!

Erol Göka Erzurum’da: Yönetimi gençler yapmalı!

Erzurum Nene Hatun Kültür Merkezinde gençlerle bir araya gelen Prof. Dr. Erol Göka, yönetimin gençler tarafından yapılması gerektiğini belirti. Göka, gençlere imkan verildiği takdirde ülkenin gelişiminin kaçınılmaz olduğunu belirtti.

Erol Göka Erzurum’da

Erzurum Nene Hatun Kültür Merkezinde Atatürk üniversitesi öğrencilerine yönelik seminer düzenlendi. Atatürk üniversitesi ve Gençlik ve Spor Bakanlığının birlikte düzenlediği etkinliğe yüzlerce öğrenci katıldı. “Modern zamanın prangaları” adlı konferansa, konuşmacı olarak Prof. Dr. Erol Göka davet edildi. Salonu dolduran öğrencilere seslenen Dr. Erol Göka, “ayakta kalan arkadaşlarım gelin siz benim koltuğuma oturun ben ayakta kalırım bir şey olmaz, hakkınızı helal edin ben size kıyamam” diye konuştu.

Gençlerin nasıl madde bağımlısı olduklarını anlatan Göka, anne ve babaların her konuda bilgili ve çocuğuna şefkatle davranması gerektiğini dile getirdi. Günümüz gençliğinin çok parlak fikirlere sahip olduğunu belirten Dr. Göka” yönetime gençler katılmalı, yönetimi gençler yapmalı” dedi.

Salonu dolduran kalabalığa seslenen Dr. Erol Göka, öğrencilere bağımlı demenin güzel bir şey olmadığını ancak gelişen mobil teknolojinin gençleri teker teker asosyal yaptığını ve suç işlemeye teşvik ettiğini vurguladı. Etkinliğe katılan Atatürk üniversitesi öğrencilerinden Hasan Korkmaz,” böylesi etkinliklere katılmak beni mutlu ediyor, benim bir kelime bile öğrenmem bana yeter “ diye sözlerini bitirdi. Yaklaşık bir saat süren program, konuşmacı Prof. Dr. Erol Göka’ya plaket verilmesiyle son buldu.

Özel Haber: Volkan Aslan

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz