Ana SayfaMagazinSeni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı Erol öldü mü? Son bölümde Erol...

Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı Erol öldü mü? Son bölümde Erol ölüyor mu?

Seni Çok Bekledim dizisinde Erol öldü mü? Evdeki balkon tipi demir parmaklıklardan düşen Erol'un akibeti merak konusu. Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanında Erol öldü mü?

Seni Çok Bekledim dizisinde Erol öldü mü? Evdeki balkon tipi demir parmaklıklardan düşen Erol’un akibeti merak konusu. Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanında Erol öldü mü?

Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Cemal’in uyku ilacı verdiği Erol bir anda dengesini kaybedin balkondan düşüyor. Ayliz’in çığlığı evdi çınlatıyor. Erol Seni Çok Bekledim dizisinin son bölümünde öldü mü merak konusu.

Seni Çok Bekledim Erol öldü mü?

Ayliz annesi Sibel’in çalıştığı eski yerden bir tanıdığının peşine düşer. Orada bir kardeşi olduğunu öğrenir. Seni Çok Bekledim dizisinin 11. bölümünde yani son bölümünde bir şok yaşandı. Dizinin başından beri Zahide’nin ölümü nedeniyle çeşitli bunalımlar yaşayan Erol sonunda evin balkonundan düştü.

Erol’un ölüp ölmediği merak ediliyor. Çünkü Kadir de Ayliz’in annesi Sibel’den Erol’un aslında öz kardeşi olmadığını öğrendi. Bütün gerçekler son bölümde ortaya çıktı.

Erol’un daha önce de öldüğü sanılmıştı

Erol Zahide’nin ölümünden sorumlu olmadığını Selahattin’e anlatmak için büyük bir unalım geçiriyor. Erol o kadar kötü bir durumda ki bir ara intiharı bile düşünüyor. Erol intihar ederek diziye veda edecek mi bu soru başlı başına merak konusu.

Seni Çok Bekledim Erol öldü mü? Star TV’de yayınlanan Seni Çok Bekledim dizisinin 5. bölümündeki final sahnesinde Selahattin Erol’a doğrulttuğu silahı ateşledi. İlhan Şen’in canlandırdığı Erol karakteri son bölümde öldü mü merak ediliyor. Dizinin 6. bölümünde neler olacak?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri