Ana SayfaMagazinErşan Kuneri ne zaman başlayacak? Erşan Kuneri konusu ne, oyuncuları kim

Erşan Kuneri ne zaman başlayacak? Erşan Kuneri konusu ne, oyuncuları kim

Erşan Kuneri ne zaman başlayacak? Erşan Kuneri konusu ne, oyuncuları kim? Cem Yılmaz'ın yeni komedi dizisi Erşan Kuneri, izleyiciler tarafından heyecan ile bekleniyor. İşte dizi hakkındaki tüm bilgiler!

Erşan Kuneri ne zaman başlayacak? Erşan Kuneri konusu ne, oyuncuları kim? Cem Yılmaz’ın yeni komedi dizisi Erşan Kuneri, izleyiciler tarafından heyecan ile bekleniyor. İşte dizi hakkındaki tüm bilgiler!

Erşan Kuneri ne zaman başlayacak

Bir süredir merakla beklenen Erşan Kuneri dizisi ile ilgili detaylar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Ünlü Komedyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde ofisinde kadroyu bir araya getirerek okuma provası yaptı.

Oyuncu kadrosu çok güçlü

Netflix için çekilecek olan komedi dizisinde Masumlar Apartmanı ile ekranda olan Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın yanı sıra, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya ve Çağlar Çorumlu da yer alıyor.

Bu arada dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ile ilgili de bir bilgi veren Cem Yılmaz, bazı oyuncuların halihazırda dizileri olduğu için çekilerin 15 Haziran’da başlayacağını ve Eylül ayına kadar da süreceğini belirtti.

Yılmaz ayrıca “Biz aslında 2022’ye hazırlanıyoruz” diyerek dizinin 2022’de yayına gireceğini de belirtmiş oldu. “Erşan Kuneri aşağı yukarı 320 dakika, baya teferruatlı” sözleriyle de projenin detaylı bir iş olduğunun da altını çizdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri