Ana SayfaTürkiyeErsin Işık: Kimse bizim adımıza racon kesmesin

Ersin Işık: Kimse bizim adımıza racon kesmesin

Bugün Gelecek Partisi Ankara Kurucu İl Başkanı Osman Hakan Kılıç'ın istifasını açıklamasının ardından partinin Ankara'daki ilçe başkanlarından ardı ardına açıklamalar gelmeye devam ediyor

Gelecek Partisi Ankara Kurucu İl Başkanı Osman Hakan Kılıç’ın düzenlediği basın toplantısında Ankara’daki bütün ilçe başkanlarının teşkilatlarıyla birlikte istifa ettiğini öne sürmesinin ardından Yenimahalle ilçe başkanı Gökhan Kolukırık ile Sincan İlçe Başkanı Murat Koca’nın ardından bir açıklama da Etimesgut İlçe Başkanı Ersin Işık’tan geldi.

Medya Notu’na bir açıklama yapan Işık, “Genel Başkanımızın ve Genel Merkezimizin aldığı kararın arkasındayız. Biz değerleri olan bir partiyiz. Kişisel kararların koskoca teşkilata emrivaki ile mal edilmesi hoş değil.” dedi.

Bizim adımıza açıklama yapması hoş değil

Osman Hakan Kılıç’ın kendileri adına açıklama yapmasını hoş karşılamadıklarını dile getiren Ersin Işık, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kendisinin bizlere sormadan sanki biz de istifa etmişiz gibi açıklama yapması hiç hoş olmadı. Hem birçok ilçemiz halen görevdedir hem de il yönetim kurulumuzun büyük bir çoğunluğu yerinde durmaktadır. Ankara teşkilatı olarak gelecekte çok güzel işlere imza atacağız.”

Kimse bizim adımıza racon kesmesin

Işık, ayrıca kişisel Twitter hesabından konuya ilişkin düşüncelerini aktarırken isim vermeden sert sözlerle Kılıç’a yüklendi. Işık, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şunlara söyledi: “Hiç kimse bizim adımıza racon kesmesin. Gelecek Partisi Etimesgut ilçe teşkilâtı olarak Genel merkezin alacağı her kararın arkasındayız. Tüm teşkilatımız ile görevimizin başındayız.”

Rakiplerimize koz vermesi yanlış

Gelecek Partisi Etimesgut İlçe Başkanı Ersin Işık, Kılıç’ın yaptığı açıklamalarla kendilerini de zan altında bıraktığını belirterek “Sanki bütün Ankara teşkilatı istifa etmiş gibi yaptığı açıklama siyasi rakiplerimize koz verdi” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri