Ana SayfaTürkiyeErsoy Dede '17 Aralık’ta susanlar' derken kimi hedef aldı? Salih Tuna-Süheyb Öğüt-Cem...

Ersoy Dede ’17 Aralık’ta susanlar’ derken kimi hedef aldı? Salih Tuna-Süheyb Öğüt-Cem Küçük üçlüsünü mü kastediyor?

Ersoy Dede 17 Aralık’da susanlar derken kimi kastetti? Günah mı çıkarıyorsun Ersoy? Yoksa Salih Tuna, Süheyb Öğüt ve Cem Küçük’ü mü kastediyorsun?

Star yazarı Ersoy Dede bugün hem Selim Temurci için bir algı operasyonuna imza attı hem de “Havayı koklayan ‘AKP’lilerin de kim olduğu biliniyor’ diyerek “Beni asıl düşündüren, tıpkı dershaneler ve 17 Aralık sürecinde olduğu gibi havayı koklayanlar” şeklinde bir cümle kurdu.

Ersoy Dede 17 Aralık’ta susanlar derken acaba kimi kast etti? Pelikancı arkadaşları Süheyb Öğüt ve Salih Tuna ve Cem Küçük’ü mü acaba?

Malum Hilal Kaplan’ın eşi Süheyb Öğüt 17-25 aralık sürecinde “Ben hizmet hareketine aşıktım’ diyerek methiyeler düzmüştü.

Ersoy Dede’nin kankası Salih Tuna ise 17 Aralık günü Cem Küçük ile kafa kafaya verip FETÖ lideri ‘hocaefendilerine’ övgüler düzmüştü. 

Bilin bakalım Salih Tuna’nın FETÖ liderine saygılarını sunduğu o programın moderatörü kimdi? Elbette Ersoy Dede!

İşte 17 Aralık gecesi Ersoy Dede’nin programında Salih Tuna’nın Cem Küçük ile kafa kafaya verip FETÖ liderini koruyup kolladığı o konuşması:

“Bir müdür Hocaefendiye densizlik yapıp saygısızlık ediyor. Hocaefendi’ye çok saygılı bir dille konuşulması lazım. İş değil bu. Sosyal medyada kümelenen insanlar da Cemaat’e karşı Hocaefendi’ye karış çok densizlikler yapıyor”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz