Ana SayfaMagazinErtuğrul Özkök'ten Ezgi Mola'ya destek! Ertuğrul Özkök Ezgi Mola'ya açılan dava için...

Ertuğrul Özkök’ten Ezgi Mola’ya destek! Ertuğrul Özkök Ezgi Mola’ya açılan dava için kimleri suçladı?

Ertuğrul Özkök'ten Ezgi Mola'ya destek! Ertuğrul Özkök Ezgi Mola'ya açılan dava için kimleri suçladı? Hürriyet gazetesinin köşe yazarı Ertuğrul Özkök, bugünkü yazısında Ezgi Mola hakkında açılan davayı konu aldı.

Ertuğrul Özkök’ten Ezgi Mola’ya destek! Ertuğrul Özkök Ezgi Mola’ya açılan dava için kimleri suçladı? Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, köşe yazısında Ezgi Mola hakkında açılan davayı konu aldı.

Ertuğrul Özkök’ten Ezgi Mola’ya destek

Ezgi Mola, İpek Er’e cinsel saldırıda bulunup intiharına sebep olmakla suçlanan uzman çavuş Musa Orhan’ın serbest kalmasına sosyal medya hesabından yazdığı yaptığı paylaşımlarla tepki göstermişti.

Verdiği bu olağan tepki nedeniyle Musa Orhan’ın avukatı Ezgi Mola hakkında suç duyurusunda bulundu. Hakkında 4 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan başarılı oyuncuya bir çok kesimden destek verildi.

Ezgi Mola’ya destek veren isimlerden biri de Ertuğrul Özkök oldu. Özkök, “Hepimizin gözü önünde tecavüze uğramış, çaresizlikten hayatına kıymış bir genç kızımızın trajedisi karşısında bu utanç verici sessizliği yırttıysa kötü bir şey mi yaptı?” diyerek Ezgi Mola’ya destek verdi.

Ertuğrul Özkök Ezgi Mola’ya açılan dava için kimleri suçladı

Ertuğrul Özkök, ünlü oyuncu hakkında açılan  davayı “Onun hakkında 4 yıla kadar hapis istemi ile dava açılıyor.Tecavüzcü elini kolunu sallayarak dolaşırken, büyük sanatçımız hapis cezasıyla karşı karşıya…” sözleriyle eleştirdi.

“İstanbul Sözleşmesi’ni kaldırırken, “Merak etmeyin kadınların hakları sonuna kadar savunulacak” sözü verenlerin, Ezgi Mola için edecek iki kelimesi yok mudur?”

“Bu yıllar geçecek Ezgi Mola kalacak ya siz?”  diyen Özkök, “İstanbul Sözleşmesi’ni kaldırırken, Merak etmeyin kadınların hakları sonuna kadar savunulacak” sözü verenlerin, Ezgi Mola için edecek iki kelimesi yok mudur?” dedi.

 

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri