Ana SayfaTürkiyeErzurum'da İbrahim Erkal'ın kardeşi Abdullah Erkal'a büyük saygısızlık

Erzurum’da İbrahim Erkal’ın kardeşi Abdullah Erkal’a büyük saygısızlık

Erzurum’un meşhur sözü ev danasından öküz olmaz. Erzurum ili Tortum ilçesinde düzenlenen şenliklerde bu sözün bir kez daha ne kadar doğru bir söz olduğunu tescilledi.

Tortum’da Karakucak Güreş Festivali kapsamında düzenlenen İbrahim Erkal saygı gecesinde kardeşi Abdullah Erkal’a büyük bir saygısızlık yapıldı.

Tortum Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Tortum Karakucak Güreş Festivali dün gerçekleştirildi. Festival kapsamında rahmetli sanatçı İbrahim Erkal’a saygı konseri de düzenlendi.

Geceye birçok sanatçıyla birlikte İbrahim Erkal’ın kardeşi Abdullah Erkal da davet edildi. Ancak Tortum Belediyesi abisinin şarkılarını seslendirmesi için davet ettiği Abdullah Erkal’a büyük bir saygısızlık yaptı.

Ekibini getirme sana da 5 bin lira

Abisi İbrahim Erkal’ın saz ekibiyle birlikte Tortum’a gelmek isteyen Abdullah Erkal’a “Saz ekibi getirmeni istemiyoruz” şartı koşuldu. Bunun üzerine Erkal, “Abimin şarkılarını onun saz ekibinden başkası çalamaz” diyerek geceye katılmama kararı aldı. Ayrıca Tortum Belediyesi’nin Abdullah Erkal’a sadece 5 bin lira teklif ettiği de öğrenildi.

Şarkılarını Erzurum’a adayan usta sanatçı İbrahim Erkal’ın kardeşine yapılan bu saygısızlığa festivale katılanlar da tepki gösterdi.

Tortum Belediye Başkanı Muammer Yiğider’in konuyla ilgili açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz