Ana SayfaSporErzurumspor Beşiktaş özet izle! Youtube 4-2 BB Erzurum Beşiktaş maçı özet izle

Erzurumspor Beşiktaş özet izle! Youtube 4-2 BB Erzurum Beşiktaş maçı özet izle

Erzurumspor Beşiktaş özet izle. Süper Toto Süper Lig’in 34. Haftasında Erzurumspor evinde lider Beşiktaş’ı konuk ediyor. Karşılaşmanın Yaşar Kemal Uğurlu yönetiyor.Youtube 4-2 BB Erzurum Beşiktaş maçı özet izle

Erzurumspor Beşiktaş özet izle. Süper Toto Süper Lig’in 34. Haftasında Erzurumspor evinde lider Beşiktaş’ı konuk ediyor. Karşılaşmanın Yaşar Kemal Uğurlu yönetiyor.Youtube 4-2 BB Erzurum Beşiktaş maçı özet izle

Erzurumspor Beşiktaş özet izle

90 + 4 ‘
Cenk Alkilic (Erzurum BB), ceza sahasının kenarında kendine bir avlu yapan, ancak kötü yerleştirilmiş şutları barın çok üzerinde yelken açan Cenk Alkilic tarafından kesin bir alçak pas aldı.
90 + 3 ‘
Yaşar Kemal Uğurlu, Manuel da Costa’nın (Erzurum BB) top mücadelesinde çok agresif olmasının ardından faul yaptı.
90 + 2 ‘
Savunma duvarı görevini yerine getirir ve ceza sahasının kenarında Bernard Mensah’tan (Beşiktaş) serbest vuruş engeller.
90 + 1 ‘
 
Hakem oyuncu değişikliğinin yapılabilmesi için oyunu durdurur ve Cyle Larin yerine Francisco Javier Montero Rubio (Beşiktaş) sahaya gelir.
90 + 1 ‘
Beşiktaş bir serbest vuruş kazandı. Doğrudan atış için umut verici bir durum. Johanna Omolo’nun (Erzurum BB) top yerine rakibin ayağına vurmasının ardından Yaşar Kemal Uğurlu düdük çaldı.
90 ‘
 
Minimum 7 dakika olacaktır. ek süre.
89 ‘
Emrah Bassan (Erzurum BB) geniş bir dış pası aldı ve yakın mesafeden şut çekti, ancak top üst direğin üzerinden uçtu.
86 ‘
 
Gol Gökhan Tore (Beşiktaş)! Gökhan Tore (Beşiktaş), Georges-Kevin N’Koudou tarafından geçirildi ve sağ alt köşeye ateş etmek için kutunun içinde mükemmel bir sakinlik gösterdi. 2: 4.
86 ‘
Manuel da Costa (Erzurum BB) serbest vuruştan topla buluşmak için kutunun kenarına dart ve hedefin ortasına doğru bir kafa gönderdi. Savunan oyunculardan biri yoluna girer ve onu engeller.
86 ‘
Dorukhan Tokoz (Beşiktaş) rakip oyunculardan birinin formasını çekerken Yaşar Kemal Uğurlu faul için düdük çaldı. Erzurum BB, serbest vuruş kazandı.
84 ‘
Gökhan Tore (Beşiktaş) serbest vuruştan ceza alanına bir orta atıyor, ancak çabası isabetli değil ve oyun dışı kalıyor.
84 ‘
 
Yılmaz Vural, Aatif Chahechouhe’nin yerine Gabriel Obertan (Erzurum BB) ile yeni bacaklar sunmaya karar verdi.
84 ‘
Osman Çelik (Erzurum BB) rakibini topa kaptırmamak için tutuyor ve hakem faul için düdüğünü çalıyor. Beşiktaş’a serbest vuruş.
82 ‘
 
Bir değişiklik yapıldı. Bohdan Butko çıkıyor ve Osman Çelik (Erzurum BB) geliyor.
82 ‘
 
Bu sarı kart hak edildi. Cenk Alkilic’in (Erzurum BB) mücadelesi oldukça sert geçti ve Yaşar Kemal Uğurlu ona sarı kart göstermekten çekinmedi.
80 ‘
Manuel da Costa (Erzurum BB) iyi bir sahaya girdiği için kötü bir haç çıkardığı için hayal kırıklığına uğradı. Top saha dışında ve Beşiktaş için kale vuruşu.
79 ‘
Johanna Omolo (Erzurum BB) rakibini alt ediyor. Yaşar Kemal Uğurlu bunu açıkça görüyor ve faul için düdüğünü çalıyor. Beşiktaş için serbest vuruş, ancak kaleye direkt şut için pozisyon yok.
76 ‘
 
Cenk Tosun (Beşiktaş) olarak Sergen Yalçın’ın sorunları artık forma giyemeyecek. Yarası çok ciddidir ve Gökhan Töre onun yerine geçer.
76 ‘
 
İkame. Georges-Kevin N’Koudou (Beşiktaş) hakemden bir işaret alır ve şimdi Rachid Ghezzal uzaklaşırken sahaya girmesine izin verilir.
75 ‘
 
Toplam deneme sayısı 11: 8’dir.
73 ‘
 
Cenk Tosun (Beşiktaş), müdahale edildikten sonra yerde yatıyor ve fizikçi ona tıbbi tedavi vermek için sahaya çıkıyor.
72 ‘
Ricardo Gomes (Erzurum BB), ceza sahası içinde büyük bir çarpı işareti yapıyor, ancak ilk kez güçlü şutunu çıtayı santim aştı.
70 ‘
Johanna Omolo (Erzurum BB), bir somon balığı gibi zıplayarak köşeden kaleye doğru büyük bir yakın mesafeden kafa vuruyor, ancak son anda çabası engellendi.
69 ‘
 
Emrah Bassan (Erzurum BB) köşe vuruşu yapmak üzere.
69 ‘
Leo Schwechlen (Erzurum BB) yan çizginin yakınından ceza sahasına girer, ancak istediği gibi bağlanmaz ve iyi organize edilmiş savunma tarafından temizlenir. Erzurum BB’yi köşeye sıkıştırdı. Kutuya erkek gönderiyorlar.
68 ‘
Cyle Larin (Beşiktaş) bir pası alıp orta mesafeden kalenin soluna doğru şansını deniyor ancak Jakub Szumski buna eşit ve kolay bir kurtarış yapıyor.
66 ‘
 
Rachid Ghezzal (Beşiktaş), doğrudan sağ üst köşeye giden inanılmaz bir vuruş yapmak için rakibinin savunucularının yanından geçerken becerisini sergiliyor.
65 ‘
Valentin Rosier (Beşiktaş) rakibini alt üst eder ve Yaşar Kemal Uğurlu faul için düdük çalar.
65 ‘
Dorukhan Tokoz (Beşiktaş) sahadan çıkmasına neden olacak ciddi bir sakatlık yaşamadı. Şimdi oyuna geri döndü.
64 ‘
 
Dorukhan Tokoz (Beşiktaş) sakatlığı aldı.
63 ‘
İyi şans! Emrah Bassan (Erzurum BB), adamını güzelce kutunun içine çevirdi, ancak çabasını sağdaki direğin genişliğine koydu. Gol atmalıydı!
61 ‘
 
Sergen Yalçın oyuncu değişikliği yapmaya karar verir. Oğuzhan Özyakup’un yerine Bernard Mensah (Beşiktaş) geçecek.
61 ‘
 
Atiba Hutchinson için oyun sona erdi. Bugün elinden geldiğince katkıda bulundu. Necip Uysal’ın (Beşiktaş) taze ayaklarıyla yer değiştirecek.
60 ‘
Hasan Hatipoğlu (Erzurum BB) ceza sahasının kenarından kaleye doğru şut çekti, ancak savunma duvarına çarptığı için kaleciyi rahatsız edemedi.
58 ‘
Emrah Bassan (Erzurum BB) ortaya çıkan set parçasını kırbaçlıyor ama belli oldu.
57 ‘
 
Dorukhan Toköz (Beşiktaş) rakibini düşürdükten sonra sarı kart gördü. Yaşar Kemal Uğurlu’nun vermesi kolay bir karar vardı.
56 ‘
Ricardo Gomes (Erzurum BB), pası kilitlemek için ceza sahasına atıldı ve sol direğe doğru düşük bir vuruş yaptı. Ersin Destanoğlu tetikte ve güzel bir kurtarışla onu reddediyor.
54 ‘
 
Rachid Ghezzal’dan (Beşiktaş) gelen köşe vuruşu, savunma oyuncularından biri tarafından ceza sahası dışına yöneldi.
54 ‘
Valentin Rosier’den (Beşiktaş) ceza sahası içine bir haç temizlendi. Beşiktaş’tan korner kazanırken iyi iş çıkardılar.
53 ‘
Aatif Chahechouhe (Erzurum BB) ceza sahasında topla buluşuyor ve ilk kez çabucak ateş ediyor. Topa düzgün bir şekilde vurmadı ve üst direğin üzerinde yukarı doğru fırladı.
52 ‘
Rachid Ghezzal (Beşiktaş) serbest vuruşu kullanıyor ancak ilk savunma oyuncusu tarafından temizleniyor.
52 ‘
Johanna Omolo (Erzurum BB), rakibinin hücum hamlesini durdurmak için küçük bir faul yapar ve hakem, bunu tekrar yaparsa sarı kart göreceği konusunda uyarılır. Beşiktaş serbest vuruş yapacak.
50 ‘
Aatif Chahechouhe (Erzurum BB), ortaya çıkan serbest vuruşun ortasına kilitlenirken kutunun derinliklerinde iyi bir farkındalık gösteriyor. Yüksekten zıplıyor ama yükselen başlığı doğruluktan yoksun ve üst direğin üzerinden çok iyi uçuyor.
49 ‘
Valentin Rosier (Beşiktaş) açıkça Altın Kuralı takip etmiyor: “Başkalarına nasıl davranılmasını istiyorsan öyle davran.” Kötü bir meydan okuma yapıyor ve Yaşar Kemal Uğurlu’ya faul yapmaktan başka seçeneği kalmıyor. Erzurum BB’ye serbest vuruş verildi.
48 ‘
Ricardo Gomes (Erzurum BB) rakip oyuncunun yanından dripling girişiminde bulunduktan sonra top temizlendi. Top kenar çizgisini geçti. Erzurum BB taç atışı yapıyor.
46 ‘
 
Devre arası oyuncu değişikliği. Moestafa El Kabir’in yerine Ricardo Gomes (Erzurum BB) geliyor.
46 ‘
 
Hakem Yaşar Kemal Uğurlu ikinci yarıya başlamak için düdük çaldı.
45 + 3 ‘
 
Maç ilk yarıya ulaştı.
45 + 2 ‘
Oğuzhan Özyakup (Beşiktaş) rakibini şimşekle mücadele ediyor ve hakem faul için düdüğünü çalıyor.
45 + 1 ‘
Atiba Hutchinson (Beşiktaş) zorlukları geride bırakıyor, ancak rakip bir oyuncu topu uzaklaştırmak için iyi yapıyor.
45 ‘
 
Dördüncü hakem 2 dakika gösterir. ek süre.
45 ‘
Cenk Tosun (Beşiktaş) ve muhteşem driplingi! Savunmada zikzaklar çizer ve kalecinin önüne geçer. Şut atmaktan bayılır ve sonra aniden kaleye doğru vurur, ancak çabası hedefi bir bıyıkla ıskalamaktadır. Cenk Tosun (Beşiktaş) için çok şanssız. Bu efsanevi bir hedef olabilirdi.
44 ‘
Moestafa El Kabir (Erzurum BB), Ersin Destanoğlu’nun araya girdiği serbest vuruştan uzun bir topla içeri girdi.
43 ‘
Görüşü net olan Yaşar Kemal Uğurlu, Fabrice N’Sakala’dan (Beşiktaş) bir faul görüyor. Erzurum BB’ye serbest vuruş verildi.
42 ‘
Valentin Rosier (Beşiktaş) ceza sahasına pas gönderiyor ancak girişimi engellendi ve temizlendi.
39 ‘
 
Emrah Bassan (Erzurum BB) isabetli bir pas alır ve uzun mesafeli bir şutla şansını dener. Kalenin ortasına giden mükemmel bir grev başlatır. Ancak kaleci çabasını hafife alıyor ve top filenin arkasına düşüyor.
39 ‘
Emrah Bassan (Erzurum BB) serbest vuruştan ceza alanına bir orta atıyor, ancak savunma oyuncusu oraya ilk varıyor.
38 ‘
Valentin Rosier (Beşiktaş) rakibinden topu kazanmak için pervasızca faul yapıyor. Yaşar Kemal Uğurlu bunu açıkça görüyor ve düdüğünü çalıyor. Erzurum BB’ye serbest vuruş.
37 ‘
Emrah Bassan (Erzurum BB) ceza sahası içinde bir takım arkadaşının kafasını bulmaya çalışır ancak haçı aşar.
35 ‘
Serbest vuruş kaleciden kaçıyor ve Domagoj Vida’yı (Beşiktaş) neredeyse açık bir golle gösteriyor, ancak bir şekilde yakın mesafeden barın üstünden geçiyor.
34 ‘
Leo Schwechlen (Erzurum BB), bu davranışın kuralların ötesinde olduğunu bilmeli. Meydan okumasında fazla dikkatsiz davrandı ve Yaşar Kemal Uğurlu’ya düdük çalmaktan başka seçenek bırakmadı. Beşiktaş’ın serbest vuruşu var.
33 ‘
Rachid Ghezzal (Beşiktaş) güzel bir orta yapıyor, ancak savunma tehlikeyi ortadan kaldırıyor.
32 ‘
 
Rachid Ghezzal (Beşiktaş) köşeden kutuya bir orta attı ancak rakipten panik olmadı ve kolayca kurtuldular.
32 ‘
Cyle Larin (Beşiktaş) serbest kalmak istiyor, ancak rakip oyuncu topu uzaklaştırıyor. Top oyun dışı kalır. Beşiktaş’a köşe vuruşu verilir.
30 ‘
Aatif Chahechouhe (Erzurum BB) solo koşuya çıkar, ancak rakip oyuncu onu engellediği için şans yaratamaz.
28 ‘
Beşiktaş’ın serbest vuruşu var. Yaşar Kemal Uğurlu düdük çaldı. Johanna Omolo (Erzurum BB), tehlikeli oyunun ardından faul yapar.
26 ‘
 
Hedef! Rachid Ghezzal, Oğuzhan Özyakup’u (Beşiktaş) akıllıca bir pasla bulur. Kutunun kenarındaki adamının içine girer ve sağ alt köşeye muazzam bir atış yapar. Fantezi Futbol! 1: 2.
25 ‘
Aatif Chahechouhe’den (Erzurum BB) geçen bir pas, hiç kimsenin topraklarında bitmez ve saldırı çabası sona erer.
22 ‘
Cenk Tosun (Beşiktaş) pas alır, rakibinin yanından geçer ve orta mesafeden uçar. Bununla birlikte, çabası doğru görevin oldukça geniştir.
20 ‘
Emrah Bassan (Erzurum BB) orta mesafeden serbest vuruşu kullanıyor ancak savunma duvarı tarafından bloke ediliyor.
19 ‘
Welinton (Beşiktaş) zorlu bir meydan okuma yapar ve Yaşar Kemal Uğurlu ihlal için düdük çalar. Erzurum BB’ye serbest vuruş kararı verildi.
16 ‘
 
Gol! Emrah Bassan köşe görevlerini devralır. Leo Schwechlen (Erzurum BB) kornerden topa kafa vurdu ve filenin sol kenarına attı. 1: 1.
16 ‘
 
Hakem düdük çaldı, Erzurum BB’ye köşe vuruşu verildi.
14 ‘
Johanna Omolo (Erzurum BB) ve Yaşar Kemal Uğurlu’nun beceriksizce faulü düdük çalar.
11 ‘
Valentin Rosier (Beşiktaş) mücadelesinde çok agresif olduğu için hakem düdük çaldı. Erzurum BB’ye tehlikeli bir pozisyonda serbest vuruş.
9 ‘
 
Hedef! Atiba Hutchinson, ceza sahası içinde Cyle Larin’in (Beşiktaş) ayaklarına basit bir kare pas atarken, kendini toparlayarak sağ üst köşeye topu kırar. 0: 1.
8 ‘
Johanna Omolo (Erzurum BB) zorlu bir mücadele verir ve Yaşar Kemal Uğurlu faul için düdük çalar. Beşiktaş’a bir avantaj veriliyor. Serbest vuruşları var.
7 ‘
 
Erzurum BB, muhalefetin savunmasının alarma geçmesi ve tehdidi bertaraf etmesi üzerine köşeden yararlanamadı. Erzurum BB ise köşede olduğu için hala tehdit ediyor.
7 ‘
Leo Schwechlen (Erzurum BB), kutuya umut verici bir çarpı işareti koysa da, anlaşıldı. Top bir korner için geride kaldı. Erzurum BB, muhalefetin golünü tehdit etme fırsatı bulacak.
6 ‘
Cenk Tosun (Beşiktaş) ufak bir sakatlık geçirmiş gibi görünüyor, ancak oyuna devam edebilecek gibi görünüyor.
5 ‘
 
Cenk Tosun (Beşiktaş) sakatlığı sonrası tıbbi tedavi istiyor.
4 ‘
Yaşar Kemal Uğurlu, Oğuzhan Özyakup’un (Beşiktaş) rakibini düşürmesinin ardından düdük çalarak faul sinyali verdi.
3 ‘
Cenk Tosun (Beşiktaş) ceza sahası içinde serbest bir pas atıyor ve kalenin ortasına doğru muazzam bir şut atıyor. Ancak, Jakub Szumski şutu tahmin ediyor ve iyi bir kurtarış yapıyor.
3 ‘
Yan hakem Moestafa El Kabir’in (Erzurum BB) ofsayt olduğunu işaret eder ve hakem kararı teyit eder.
1 ‘
 
Bu maçın ilk yarısı başlamak üzere.

Beşiktaş Galatasaray’ın puan kaybettiği haftada, Fenerbahçe’nin de bay geçtiği kazanarak şampiyonluk yolunda avantaj elde etmek istiyor.

Erzurumspor’da Murat, Oltan, Bergdich kart cezalısı, Novikovas ise kart cezası nedeniyle kadroda yok. Beşiktaş’ta sakatlıkları süren Aboubakar ve Hasic’in yanı sıra kart cezalısı Josef de Souza maç kadrosunda yer almadı.

BB Erzurumspor’un da tıpkı Beşiktaş gibi şiddetle galibiyete ihtiyacı var. 28 puanla ligin 20’nci sırasında yer alan Erzurumspor, yine teknik direktör değişikliğine gitmesine ve Yılmaz Vural’ı göreve getirmesine rağmen istediği sonuçları alamıyor.

Ligdeki son galibiyetin 25’inci haftada deplasmanda Çaykur Rizespor’u yenerek alan mavi beyazlılar, sonraki 8 maçta 5 mağlubiyet 3 beraberlik aldı. BB Erzurumspor ligin dibinden kurtulmak ve düşme hattının üstüne çıkmak için Beşiktaş maçına mutlaka 3 puan parolasıyla çıkacak.

Maçın 11’leri

Erzurumspor: Szumski, Butko, Manuel da Costa, Hasan, Schwechlen, Omolo, Boumal, Cenk Ahmet, Emrah, Chahechouhe, El Kabir

Beşiktaş: Ersin, Rosier, Welinton, Vida, Nsakala, Dorukhan, Atiba, Oğuzhan, Ghezzal, Larin, Cenk Tosun.

İddia Oranları

Erzurumspor: 3.40

Beşiktaş: 1.62

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri