Ana SayfaMagazinEski Survivor yarışmacılarından bomba açıklama! Cemal Hünal ve Çağrı Atakan suçunu itiraf...

Eski Survivor yarışmacılarından bomba açıklama! Cemal Hünal ve Çağrı Atakan suçunu itiraf etti!

Survivor’ın eski yarışmacılarından Cemal Hünal ve Çağrı Atakan yayınladıkları videoyla Batuhan’ın aldığı yemek cezasının perde arkasını anlattı.

Eski Survivor yarışmacılarından bomba açıklama!

Tv8’de yayınlanan kavgaları, skandallarıyla gündemden düşmeyen Survivor yarışmasında finalin yaklaştığı ve rekabetin kızıştığı şu günlerde eski Survivor yarışmacılarından Cemal Hünel ve Çağrı Atakan’dan survivor itirafı geldi. Survivor yarışmasında aynı takımda mücadele eden Cemal Hünal ve Çağrı Atakan yarışmadan elendikten sonra Türkiye’ye döndü. Elendikten aylar sonra birlikte çektikleri videoyu sosyal medya hesaplarında paylaşan ikili Survivor günlerini yâd etti. Cemal Hünal Survivorda onu çok eğlendiren olayın ” Biz sürekli yemek çalarken yakalana yakalana Batuhan’ın yakalandı” dedi. Batuhan Karacakaya yemek çalarken yakalanmış ve ödüllerde alacağı yemekleri iptal edilmişti.

Issız adam filmiyle yıldızı parlayan Cemal Hünel, yarışmanın iddialı isimleri arasında gösteriliyordu. Zorlu yaşam koşullarına dayanıklı olan 42 yaşındaki oyuncu Cemal Hünal beklentileri karşılayamadı. Yarışmanın daha ilk haftalarında diskalifiye olan Cemal, Türkiye’ye döndü. Final az zaman kala sağlığı için elenmesi gerektiği  kararına çok şaşıran Çağrı Atakan da diskalifiye edilerek adadan uğurlandı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri