Ana SayfaMagazinEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. bölüm izle! Edho son bölüm izle

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. bölüm izle! Edho son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. bölüm fragmanı izle. ATV'nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 187. bölümü oldukça aksiyonluydu. Sevilen diziye bu akşam İlyas'ın Selman'ı infaz etmesi damga vurdu. İşte 187. bölüm...

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. bölüm fragmanı izle. ATV’nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 187. bölümü oldukça aksiyonluydu. Sevilen diziye bu akşam İlyas’ın Selman’ı infaz etmesi damga vurdu. İşte 187. bölüm…

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. bölüm izle

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. Son bölüm özeti

İntikamını almak için gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, Tuncay’a ve İshak’a hayatlarının boyunca unutamayacağı bir ders verir. Düşmanlarına vurduğu ağır darbelerle ailesini korumaya çalışan Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’nin verdiği kararla zor duruma düşer. Ailenin direği ol dediği eşi Ceylan Çakırbeyli, verdiği sözleri hiçe sayarak istihbaratla birlikte hareket eder. Gömdüğü savaş baltasını çıkaran Ceylan Çakırbeyli, Hızır Çakırbeyli’nin sevgisini kaybetme pahasına onu korumaya kararlıdır. Alpaslan ve İlyas Çakırbeyli’nin de ikazlarını yok sayan Ceylan Çakırbeyli, kendi planını uygulamaya başlar.

Gözlerinin önünde Behzat Façalı’nın infaz ettiği oğlu Uğur için intikam almaya yemin eden Demir ise abisi İdris’le ters düşme pahasına intikamını almaya niyetlidir. Çıkan savaşta Behzat’ın en yakınındaki Hakan ise ilk darbeyi alır.

Oğlu Yaman Korkmaz’ın ikazlarına rağmen Kimsesiz Doğan’a savaş açan Hamdi Korkmaz ilk hamlesini yapar. Hamdi Kormaz’ın beklediği haber ise Seko’dan gelir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri