Ana SayfaMagazinEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hayriye Ana vefat etti! Sabina Toziya neden öldü?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hayriye Ana vefat etti! Sabina Toziya neden öldü?

Eşkıya Düyaya Hükümdar Olmaz Hayriye Ana vefat etti! Sabina Toziya neden öldü? Oyuncu Sabina Toziya’na Hayatını kaybetti. EDHO Hahriye anasından üzücü haber geldi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hayriye Ana vefat etti! Sabina Toziya neden öldü? Oyuncu Sabina Toziya’na Hayatını kaybetti. EDHO Hahriye anasından üzücü haber geldi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hayriye Ana vefat etti

Geçtiğimiz sezon yaşadığı beyin tümörü hastalığı nedeniyle Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz. Dizisinden ayrılan Sabina Toziya vefat etti.

Beyin tümörü nedeniyle vefat eden oyuncu 75 yaşında hayata gözlerini yumdu. Sabina Toziya ile EDHO dizininde beraber rol alan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca usta oyuncuya böyle veda etti;” Sınanıyorum biliyorum ama bir bildiği var yaratanın. Tarif etmem imkânsız, sadece kocam bir boşluk kocaman bir hiçlik boğazım düğüm düğüm…Uğurlar olsun canımın içi nurlar içinde uyu.”

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin 6 sezon sonrası tatil için gittiği memleketi Makedonya dönüşü geçirdiği bayılma sonrası beyninde tümör olduğu anlaşılan, bu nedenle diziden ayrılmıştı.

Dün Yapımcı olan Bahadır Özdener tarafından Instagram hesabından usta oyuncunun ölüm haberini duyuruldu. Sabina Toziya’nın ölümü ardından oyuncu arkadaşlarından veda sözleri geldi.

https://www.youtube.com/channel/UCeLBNGSG9w5qEbzQqZjqjuw

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri