Ana SayfaMagazinEsra Balamir ile Demet Akalın neden kavga etti? Küsmelerinin nedeni ne?

Esra Balamir ile Demet Akalın neden kavga etti? Küsmelerinin nedeni ne?

Esra Balamir ile Demet Akalın neden kavga etti? Küsmelerinin nedeni ne merak konusu. Bir zamanlar ünlüler dünyasının en sıkı iki dostu Demet Akalın ile Esra Balamir neden kavgalı?

Esra Balamir ile Demet Akalın neden kavga etti? Küsmelerinin nedeni ne merak konusu. Bir zamanlar ünlüler dünyasının en sıkı iki dostu Demet Akalın ile Esra Balamir arasında şu sıralar soğuk rüzgarlar esiyor.

Esra Balamir Demet Akalın ikilisi neden küstü?

Demet Akalın, bir süredir küs olduğu eski arkadaşı Esra Balamir hakkında canlı yayında flaş bir açıklamada bulundu. Alişan’ın bir süredir arasının açık olduğu Esra Balamir’i canlı yayına davet etmesi üzerine Akalın’ın verdiği cevap şoke etti.

Demet Akalın, defalarca küsüp sosyal medyadan imalı laflar ettiği Esra Balamir’le yeniden barıştı. Kankiler bir ay küs kalabildi. Esra, Demet Akalın’ı stüdyoda ziyaret edip gönlünü almaya çalıştı!

Tadilattan sonra Akalın’ın evine giden Balamir, beş saat boyunca Demet Akalın’ı aramadığı için yakın dostunun “Şimdi mi aklına geldi?” tepkisiyle karşı karşıya kaldı.

Esra Balamir’in kendisini saatler boyunca aramamasına sinirlenen Demet Akalın bu tepkiyi göstermesiyle birlikte Balamir’le dostluğunu bitirdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri