Ana SayfaMagazinEsra Dermancıoğlu sevgilisi kim 2021? Esra Dermancıoğlu sevgilisi kaç yaşında 

Esra Dermancıoğlu sevgilisi kim 2021? Esra Dermancıoğlu sevgilisi kaç yaşında 

Esra Dermancıoğlu sevgilisi kim 2021? Esra Dermancıoğlu sevgilisi kaç yaşında merak ediliyor. Esra Dermancıoğlu’nun genç sevgilisi bir anda ilgi odağı oldu.

Esra Dermancıoğlu sevgilisi kim 2021? Esra Dermancıoğlu sevgilisi kaç yaşında merak ediliyor. Bir dönem adı Alican Yücesoy ile aşk söylentilerine karışan Esra Dermancıoğlu yeni sevgilisi ile gündem oldu. Esra Dermancıoğlu’nun genç sevgilisi bir anda ilgi odağı oldu. Esra Dermancıoğlu sevgilisi kaç yaşında merak konusu. 

Esra Dermancıoğlu sevgilisi kim?

Son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde oynayan başarılı aktris Esra Dermancıoğlu kendisinden hayli küçük genç sevgilisiyle magazin gündeminde. Esra Dermancıoğlu kendisi gibi oyuncu olan Murat Balcı ile sevgili mi oldu merak konusu. İddiaya göre ikili ilişki yaşamaya başladı. 

Esra dermancıoğlu sevgilisi kaç yaşında?

Esra Dermancıoğlu’nun genç sevgilisi Murat Balcı 37 yaşında. Esra Hanım’ın yaşı ise 52. Yani aralarında 15 yaş fark bulunuyor.

Esra Dermancıoğlu, önceki akşam Clubhouse’da girdiği bir odada meslektaşı Murat Balcı ile koyu bir sohbete koyuldu. Bu sohbet esnasında çiftin yeni bir ilişkiye başladığı ortaya çıktı.

Adını geniş kitlelere Ayşegül’ün Suçu Ne dizisiyle duyuran Esra Dermancıoğlu’nun sevgilisinden 15 yaş büyük olması dikkat çekti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri