Ana SayfaTürkiyeEsra Elönü’den Nihal Olçok’a bir tuhaf sitem

Esra Elönü’den Nihal Olçok’a bir tuhaf sitem

Eşi Erol Olçok ve 16 yaşındaki oğlu Abdullah Tayyip Olçok’u 15 temmuz kanlı darbe kalkışmasında şehit veren Nihal Olçok’a sivri dilli Esra Elönü’den bir garip tepki geldi.

Metroda bir başörtülü kadının aşağılanması hakkında Esra Elönü “Kara Fatma diye aşağılanan kardeşimiz üzülme ilk defa klozet kapağı hakkında suç duyurusunda bulunacaksın” şeklinde bir tweet attı.

Nihal Olçok da bu sözleri alıntılayıp Esra Elönü’ye hitaben şöyle dedi: Cancazım, asıl üzücü olan, oradaki tesettürlü kızların olaya müdahil olmaması. Yani bana dokunmayan yılan, hep yaşasın. Hanımefendi özgür, göstermekte ve hakaret etmekte diğeri göstermekte özgür değil öyle mi?Biz ne zaman olgunlaşacağız? Vagondaki herkes tepki gösterince.

Esra Elönü kendisine cancağzım (sevgi içeren bir hitap şekli) diyen Nihal Olçok’un bu sözünden rahatsız olup küstahça olarak nitelenebilecek bir karşılık verdi.

Nihal Hanım cancazınız olmayı çok isterdim lakin size çok ama çok kırgınım Suriyeli kardeşlerimizin kalbini kıranın cancaazı olamam üzgünüm . Sizin başka ülkelerde çoğalıyorlar dediğiniz insanlar yani mültecilerin yaşamaya iştahsız çocukları böyle ölüyor. Avrupa’nın Aylanı!

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz