Ana SayfaMagazinEsra Erol makyajsız hali? Esra Erol'un makyajsız hali tam not aldı

Esra Erol makyajsız hali? Esra Erol’un makyajsız hali tam not aldı

Esra Erol makyajsız hali? Esra Erol'un makyajsız hali tam not aldı! Esra Erol'da programı ile sunuculuk yapmaya devam eden 39 yaşındaki Esra Erol'un makyajsız hali sosyal meday da beğeni topladı. İşte Esra Erol'un doğal hali!

Esra Erol makyajsız hali? Esra Erol’un makyajsız hali tam not aldı! Esra Erol’da programı ile sunuculuk yapmaya devam eden 39 yaşındaki Esra Erol’un makyajsız hali sosyal meday da beğeni topladı. İşte Esra Erol’un doğal hali!

Esra Erol makyajsız hali

Evlilik programlarıyla tanınan Esra Erol, evlilik programının yasaklanmasının ardından ATV ekranlarında başka bir program sunmaya devam ediyor. “Müge Anlı tarz” program sunan Erol, mağdur kişilere yardım ediyor. Ünlü sunucu sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. İşte Esra Erol makyajsız hali!

Esra Erol kimdir?

Esra Erol, 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu. 5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık’lı bir ailenin çocuğudur. Esra Erol, adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.

Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000’in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri