Ana SayfaMagazinEsra Erol saldırıya mı uğradı? Esra Erol'a kim saldırdı?

Esra Erol saldırıya mı uğradı? Esra Erol’a kim saldırdı?

Esra Erol saldırıya mı uğradı? Esra Erol'a kim saldırdı? Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da sunuculuğunu yaptığı program sonrası, Esra Erol'un saldırıya uğradığı iddia edildi. Esra Erol, ortaya atılan iddiaların bütün detaylarını anlattı.

Esra Erol saldırıya mı uğradı? Esra Erol’a kim saldırdı? Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da sunuculuğunu yaptığı program sonrası, Esra Erol’un saldırıya uğradığı iddia edildi. Esra Erol, ortaya atılan iddiaların bütün detaylarını anlattı.

Esra Erol saldırıya mı uğradı?

Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da sunuculuğunu yaptığı program sonrası, Esra Erol’un saldırıya uğradığı iddia edildi. Esra Erol, ortaya atılan iddiaların bütün detaylarını anlattı.

Canlı yayında eski eşini öldürdüğü iddia edilen Kibar Hanım’ın konusunu işlediği için tehdit edildiğini söyleyen Esra Erol’un yayın sonrası saldırıya uğradığı üstelik hastaneye kaldırıldığı öne sürüldü. Dün yayınlanan programında açıklama yapan Esra Erol, böyle bir saldırının olmadığını ve söylenenlerin ise tamamen yalan olduğunu dile getirdi.

Tehdit edildi

Yıllardır ATV ekranlarında program sunan Esra Erol, geçtiğimiz günlerde yeni evlendiği adamı dolandırdığı iddia edilen Kibar Ünüvar’ı konu aldı. Dolandırıcılık şüphesiyle ekrana çıkan Ünüvar’ın yıllar önce silahla yaralanma sonucu hayatını kaybeden eşinin ölümüne sebep olduğu ileri sürüldü. Bu konuyu programda derinlemesine inceleyen Esra Erol, delilleriyle konuyu işlemeye başlayınca Kibar Ünivar ve çocukları tarafından tehdit edildiğini açıkladı.

Yaşanan tehdit olayının ardından sosyal medyada sunucu Esra Erol’un yayın sonra saldırıya uğradığı birde hastaneye kaldırıldığı ileri sürüldü. Günlerdir hakkında çıkan iddialara kulak asmadığını ancak babasının haberleri görüp “Kızım benden bir şey saklıyorsun” demesi üzerine açıklama yapmak istediğini söyleyen Esra Erol, konu hakkındaki sessizliğini bozdu.

“Böyle bir durum yaşanmadı. Gayet iyiyiz sağlıklıyız”

Programının sonunda açıklama yapan Esra Erol, böyle bir durumun olmadığını anlattı.

Erol konuya ilişkin, “Beni üzen şey benim saldırıya uğradığıma dair haberlerin sevenlerimi ve ailemi üzüyor olması. Böyle bir durum yok yaşanmadı. Eline klavyeyi geçiren yazıyor. Esra Erol doğru bildiği yayıncılık anlayışıyla devam ediyor. Beni seven herkesin içi rahat olsun. Bir kavga yaşanmadı. Babam bile ‘benden sakladığın bir şeyler var mı’ diye sordu. O yüzden bu gerçek dışı haberlerin doğru olmadığının altını çizmek istiyoruz. Gayet iyiyiz sağlıklıyız. Böyle bir durum olursa bu zaten önemli haber sitelerinde görürsünüz. Yalan yanlış bir şeyin bu kadar büyümesini aklım almıyor. Doğru haberlere güvenin.” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri