Ana SayfaMagazinEsra Erol'da çıkan Meryem Tarım kimdir? Kocası nasıl aldattı?

Esra Erol’da çıkan Meryem Tarım kimdir? Kocası nasıl aldattı?

Meryem Tarım kimdir? Esra Erol'da Meryem Tarım olayı nedir? "Eşim sevgilisiyle kaçtı. Sevgilisi babasıyla nikah yaptı" diyen Meryem Tarım merak konusu.

Esra Erol’da çıkan ve orada meşhur olan Meryem Tarım kimdir? Kocasının sevgilisi ile kaçtığını ve kocasının sevgilisini babasıyla evlendirdiğini söyleyen Meryem Tarım kimdir büyük merak konusu. Olayın aslı ne?

Merve Tarım kimdir?

Meryem Tarım kimdir? Esra Erol’da Meryem Tarım olayı nedir? “Eşim sevgilisiyle kaçtı. Sevgilisi babasıyla nikah yaptı” diyen Meryem Tarım kimdir sorusunun detayları merak konusu. Esra Erol’un yayınına Konya’dan katılan 33 yaşındaki Meryem Tarım adlı kadın 6 yıllık eşi Ömer Tarım’ın yabancı uyruklu Feruza Tarım ile beraber yaşadığını ve hatta bu kadının kayınperi ile resmi nikah kıyarak 3,5 aylık hamile olduğunu iddia edildi.

Olay Konya’da yaşandı

Konya’da yaşanan olayda Meryem Tarım adlı kadının iddialarına göre; eşi Ömer Tarım’ın yaklaşık 3 yıldır yabancı uyruklu Feruza Tarım ile birlikte yaşadığını söyledi. Evlerinin kirada olduğun ve çok zor şartlar altında yaşam mücadelesi verdiklerini belirten Meryem T, eşinin eve döndüğü sırada o kadınla yazışmalarını yakaladığını söyledi.

Meryem Tarım kimdir?

Henüz 33 yaşında olan Meryem Tarım, 6 yıllık eşi Ömer Tarım’ın yabancı uyruklu Feruza Tarım ile birlikte olduğunu belirtti. Ancak olay bununla da sınırlı değil. Meryem Tarım’in anlattıklarına göre kocasının sevgilisinin, kayınpederiyle nikahı var. Feruza aynı zamanda Meryem Tarım’ın kocasından da hamile.

Meryem Tarım: İçim yanıyor

Eşi Ömer Tarım’ın yabancı uyruklu sevgilisi F.T. ile ev tuttuğunu şuan 12 yaşında olan oğlu babasının kadınla olan ilişkisini bildiğini ifade eden Meryem Tarım, “Evleri benim yolumun güzargahında. Ben oradan geçerken eşimin arabasını evin önünde görünce içim yanıyor.” sözlerini sarf etti.

Meryem Tarım, “Ben evimde çocuklarımla ağlıyorum onlar orada mutlu mesut yaşıyorlar bu adalet mi. Ben hep onların evine gidip huzur vermedim” diye konuştu.

Kayınpederinin de eşi ve yabancı uyruklu sevgilisi gibi gazinoda çalıştığını söyleyen mağdur kadın, “Kayınpederim de o evde onlarla yaşıyordu. Sonra bunlar Konya’dan Denizli’ye kaçıp 5-6 ay orada kaldılar. Bu esnada eşim ısrar etmeme rağmen benimle boşanmadı ve sevgilisi sınır dışı edilmesin diye öz babasına resmi nikah kıydırdı.” ifadelerine yer verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri