Ana SayfaMagazinEvrim Uçankuş Tv'den ayrıldı mı? Evrim Keklik Uçankuş'ta neden yok?

Evrim Uçankuş Tv’den ayrıldı mı? Evrim Keklik Uçankuş’ta neden yok?

Evrim Uçankuş Tv'den ayrıldı mı? Evrim Keklik Uçankuş'ta neden yok merak ediliyor.

Evrim Uçankuş Tv’den ayrıldı mı? Evrim Keklik Uçankuş’ta neden yok merak ediliyor. Survivor 2020 yarışmasına damga vuran isimlerden Evrim Keklik, yarışmada konuşulduğu kadar yarışma sonrası da kendinden bahsettiren isimlerden oldu. Survivor Panaroma ile birlikte Uçankuş kanalında da yorumcu olan Evrim, bir süredir programda gözükmüyor. Sevenleri Evrim’in Uçankuş Tv’de neden olmadığını merak ediyor. İşte bütün bu soruların cevapları.

Evrim Uçankuş Tv’den ayrıldı mı?

Survivor 2020 yarışmasında büyük başarı gösteren Evrim Keklik, dobralığı ile de seyircilerin sempatisini kazandı. Yarışmada oldukça başarılı olan Evrim Keklik, finale kadar giden yarışmacılardan oldu. Survivor 2020 yarışmasına damga vuran isimlerden Evrim Keklik, yarışmada konuşulduğu kadar yarışma sonrası da kendinden bahsettiren isimlerden oldu. 

Evrim Uçankuş’ta neden yok?

MasterChef programında magazin programı sunuculuğu yapmaya başladığını söyleyen Evrim Keklik, sevenlerinin yüzünü güldürdü. Survivor Panaroma’dan sonra Uçankuş Tv’de yorumcu olan Evrim, bir süredir programda gözükmüyor. Sevenleri ise Evrim’in Uçankuş Tv’de neden olmadığını merak ediyor. Hafta içi her gün Uçankuş TV’de yayınlanan Hayatın İçinden programının sunuculuğunu üstlenen Evrim Keklik’in programdan ayrılıp ayrılmadığı ise merak edilenler arasında.

Survivor’ın ilk günlerinde Survivor Panorama yarışmasında yorumculuk yapan Evrim Keklik, bir süre sonra Survivor Panorama’da da görünmemeye başlamıştı. Evrim Keklik’in sevenleri “Evrim Survivor Panorama’da neden yok” diye de merak ediyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri