Ana SayfaMagazinExxen Survivor SMS sıralaması! Survivor'da kim birinci oldu işte SMS sıralaması

Exxen Survivor SMS sıralaması! Survivor’da kim birinci oldu işte SMS sıralaması

Exxen Survivor SMS sıralaması izle kim birinci oldu? Survivor 23 Şubat eleme gecesi Exxen SMS sıralaması öğren.

Exxen Survivor SMS sıralaması belli oldu. Salı akşamı yaşanan elemeden kısa süre önce SMS sıralaması da belli oldu. Gonca’nın son sırada yer aldığı sıralamada Batuhan Yiğit’in adını söyleyince veda eden isim Yiğit oldu. Peki ama Survivor’da SMS sıralaması nasıl şekillendi? Batuhan bu hafta da birinci geldi. İlayda’nın adını söyledi ve Survivor ünlüler takımında Yiğit, Çağrı ve İlayda elenme adayı oldu.

Exxen Survivor SMS sıralaması

Survivor’da 2021 sms sıralaması Exxen kanalında yayınlanacak. Bu hafta Batuhan SMS’te birinci oldu. O kimin adını yazdı. Acun Ilıcalı reklama gitmeden önce yine kendi kanalı Exxen’i işaret etti. Haftanın SMS sıralaması Exxen’de sıralandı. Oylama an itibariyle tamamlandı ve Acun Ilıcalı tarafından oy sayımı yapıldı.

Oylama noter Rabia Kaban tarafından onaylandı. Survivor 2021’de cumartesi akşamı yapılan oylamada SMS sıralaması nasıl gerçekleşti ve adaylardan daha az olarak Survivor’a veda eden isim kim oldu?

Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında nefes kesen dokunulmazlık oyunları bir sonuca bağlandı. Ünlüler takımı iki dokunulmazlık oyununu da kaybedince iki isim yazmak zorunda kaldı. Yiğit ve Çağrı gitme adayı oldu. Peki ama SMS sıralaması nasıl gerçekleşti. Kim birinci oldu?

Survivor’da kim elendi?

Elenen isim Yiğit oldu. Survivor’da bu hafta yarışmaya veda eden isim olan Yiğit, “Buraya çok erken geldim. Çok özel anlar yaşadım” derken gözlerinin dolduğu görüldü.

İletişim ödülünü kim kazandı? Kaç kaç bitti

Survivor iletişim ödülünü bu sene ilk kez gönüllüler takımı kazandı. Uzun süredir sakat olan Yunus Emre Karabacak da parkurlara dönerek sayısını aldı. Gönüllüler takımını 9’a taşıdı ardından son parkurda Ayşe İlayda’ya karşı harika bir performans sergiledi ve İlayda’yı geride bırakarak 10. sayıyı getirdi.

Gönüllüler takımı Survivor 2021 yarışmasının başından bu yana iletişim ödülünü kazanamadı ve ünlüler takımı da iletişim ödülündeki yenilmezliğini sürdürmek istiyor. Gönüllüler 9-6 iletişim ödülünü önde götürüyordu. Bir süredir sakat olan Yunus Emre Karabacak’ın sayısı takıma büyük avantaj sağladı. Oyunun kazananı ise gönüllüler oldu. Ayşe’nin sayısıyla oyunu alan mavi takım, yarışmanın başından bu yana ilk iletişim ödülünü de almış oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri