Ana SayfaMagazinExxen Survivor SMS sıralaması Ünlüler ve gönüllüler survivor sms sıralaması

Exxen Survivor SMS sıralaması Ünlüler ve gönüllüler survivor sms sıralaması

Survivor exxen sms sıralaması 2 Mart Salı survivor ünlüler gönüllüler sms sıralaması nasıl gerçekleşti? Kim birinci oldu?

Survivor exxen sms sıralaması 2 Mart Salı survivor ünlüler gönüllüler sms sıralaması nasıl gerçekleşti? Kim birinci oldu? Exxen gönüllüler SMS sıralaması belli oldu. 2 Mart 2021 Salı akşamı yaşanan ada konseyinde Survivor Ünlüler ve Gönüllüler ekiplerinden birer aday bulunmuş oldu. Exxen Survivor ünlüler SMS sıralaması ve daha fazlası. Survivor SMS sıralaması sonuçları sıralamasına SMS birincisi kim oldu?

Bu akşam 4 eleme adayı çıktı. SMS sıralaması neticesinde Çağman adaya veda etti. Ama exxen Survivor SMS sıralaması nasıl gerçekleşti?

Exxen Survivor gönüllüler sms sıralaması

Exxen Survivor gönüllüler sms sıralaması da belli oldu. Buna göre ilk sırada Ayşe yer aldı ikinci sırada da sürekli birinci olan Poyraz.

Exxen Survivor ünlüler sms sıralaması

Exxen Survivor SMS sıralaması 2 Mart günü nasıl gerçekleşti. Exxen Survivor ünlüler sms sıralamasına da haberimizin içinde ulaşabilirsiniz. Ünlüler takımında Batuhan bir kez daha birinci oldu.

2 Mart 2021 Salı günü yaşanan Survivor ada konseyi ile birlikte seyirciler tarafından dört gözle beklenen Survivor smsleri de belli oldu.

Survivor 8. hafta Ünlüler Gönüllüler SMS sıralaması exxen adlı platformda videolu olarak açıklandı. İşte 2 Mart 2021 Salı günü Survivor 8. haftada Exxen SMS sıralaması.

Exxen Survivor SMS birincisi kim oldu?

Acun Ilıcalı’nın SMS sıralaması açıkladı. Ünlüler takımında Batuhan birinci oldu. Gönüllüler takımında bir ilk yaşandı ve Ayşe takımının nen çok sms oyunu alan isim oldu. Survivor’da 2 Mart 2021 akşamı eleme konseyi yaşandı ve bitti. İlk dokunulmazlık oyununu gönüllüler, ikincisini ünlüler kazandı.

ÜnlülerÖykü’nün, Gönüllüler ise Aleyna’nın isminini yazdı. 2 Mart akşamı Survivor’da SMS oylaması sonuçları açıklanınca gönüllülerde Ayşe birinci oldu. Ünlüler takımında ise Batuhan birinci oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri