Ana SayfaMagazinEzel Ömer'in yeni dizisi ne? İsmail Filiz yeni dizisi

Ezel Ömer’in yeni dizisi ne? İsmail Filiz yeni dizisi

Ezel Ömer'in yeni dizisi ne? İsmail Filiz yeni dizisi? Bir zamanların efsane dizisi Ezel'in ses getiren oyuncusundan yeni dizi müjdesi geldi. İşte İsmail Filiz'in yeni dizisi!

Ezel Ömer’in yeni dizisi ne? İsmail Filiz yeni dizisi? Bir zamanların efsane dizisi Ezel’in ses getiren oyuncusundan yeni dizi müjdesi geldi. İşte İsmail Filiz’in yeni dizisi!

Ezel Ömer’in yeni dizisi ne

Ezel dizisindeki Ömer karakteri ile hafızalara kazınan İsmail Filiz, TRT 1’in ekrana getireceği Barbaroslar dizisinin kadrosuna dahil oldu. Uzun zaman sonra ilk kez izleyici karşısına çıkacak olan başarılı oyuncu İsmail Filiz, dizi için yoğun tempoyla kılıç ve denizcilik dersleri almaya başladı.

Başrollerinde “Eyşan” karakteri ile akıllara kazınan Cansu Dere’nin ve Ezel karakterine hayat veren Kenan İmirzalıoğlu’nun yer aldığı Ezel dizisinde Ömer Uçar karakterine hayat veren ünlü ve başarılı oyuncu İsmail Filiz, uzun bir süre sonra yeniden izleyici karşısına çıkıyor.

Sıkı bir çalışma içinde

Ezel ile yıldızı parlayan ve yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran İsmail Filiz, TRT 1’in ekrana getireceği ve Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan’ın rol alacağı Barbaroslar dizinin kadrosuna transfer oldu. Dizide Kurdoğlu karakterini canlandıracak olan Filiz, karakteri için yoğun tempo ile kılıç dersleri alıyor. Bunun yanı sıra denizcilik bilgileri ve terimleri için de çalışmalar yapıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri