Ana SayfaTürkiyeHilal Kaplan ilk kellesini aldı! Ezgi Mola Masumlar Apartmanı'ndan ayrıldı

Hilal Kaplan ilk kellesini aldı! Ezgi Mola Masumlar Apartmanı’ndan ayrıldı

TRT'yi yangınlar üzerinden eleştiren ve Hilal Kaplan'ın eleştirilerine hedef olan Ezgi Mola Masumlar Apartmanı'ndan ayrıldı.

TRT’yi yangınlar üzerinden eleştiren ve Hilal Kaplan’ın eleştirilerine hedef olan Ezgi Mola Masumlar Apartmanı’ndan ayrıldı.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde rol alan ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın sosyal medyadaki mesajlarının TRT’de rahatsızlığa neden olduğu iddia edildi. Medyatava’nın haberine göre Ezgi Mola yeni sezonda Masumlar Apartmanı’nda yer almayacak.

Masumlar Apartmanı adlı dizide ‘Safiye’ karakterini başarıyla canlandıran Ezgi Mola’nın yapımdaki geleceği merak konusu oldu.

Ezgi Mola Masumlar Apartmanı’ndan ayrıldı

10 gündür devam eden yangınlarla ilgili olarak kişisel sosyal medya hesabından iktidara eleştiriler yönelten ve ‘Help Turkey’ kampanyasına da katılan Ezgi Mola’nın, TRT yönetiminde rahatsızlık yarattığı konuşuluyordu.

Ezgi Mola, büyük olasılıkla önümüzdeki sezon Masumlar Apartmanı kadrosunda yer almayacak. Konuyla ilgili olarak yapım şirketi OGM Pictures’a da henüz ulaşmış bir talep bulunmuyor.

Sosyal medyada başlatılan, birçok ünlü ismin destek verdiği ‘Help Turkey’ kampanyasıyla ilgili olarak, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı suç unsuru içerdiği tespit edilen paylaşımlarla ilgili resen soruşturma başlatmıştı.

Hilal Kaplan sert karşılık verdi

Ezgi Mola Marmaris Hisarönü’ndeki yangın henüz söndürülmeden ‘yangın tamamen durduruldu’ diyen TRT Haber’e “Yazıklar olsun!” sözleriyle tepki göstermişti.
Hilal Kaplan “Ezgi Mola’nın paylaşımı tamamen yalan. Bence de ‘yazıklar olsun’” diyerek Mola’ya sert çıkmıştı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri