Ana SayfaTürkiyeFahrettin Altun’dan Kremlin’e Davutoğlu telefonu! Sputnik krizinin perde arkası

Fahrettin Altun’dan Kremlin’e Davutoğlu telefonu! Sputnik krizinin perde arkası

Fahrettin Altun Ahmet Davutoğlu’nun son programı nedeniyle Kremlin’e Davutoğlu telefonu mu açtı? Sputnik krizinin perde arkasını eski AK Partili milletvekili Emin Şirin anlattı.

AK Parti’den 13 yıl önce istifa eden ilk isim olan Emin Şirin, Çağlar Cilara’nın YouTube konuğu oldu. Emin Şirin ile Ahmet Davutoğlu’nun konuk olduğu son program hakkında önemli detayların paylaşıldığı program çok tartışılacağa benziyor.

Emin Şirin: Fahrettin Altun Davutoğlu için Kremlin’i aradı 

Emin Şirin, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun hakkında çok çarpıcı bir iddiayı dile getirdi. Şirin, Ahmet Davutoğlu’nun Yavuz Oğhan, Akif Beki ve İsmail Saymaz tarafından konuk edildiği program nedeniyle Fahrettin Altun’un Kremlin’i aradığını söyledi.

“Program kaldırılsın yoksa Erdoğan Putin’i arayacak”

“Rusya Davutoğlu’ndan neden bu kadar rahatsız oldu” diye soran Çağlar Cilara’ya Emin Şirin’in cevabı şu şekilde:

Çok kıymetli eski bir gazetecinin tweet’inden esinlenerek söyleyeceğim. Fahrettin Altun aramış Kremlin’i. Kendi karşıtı olan arkadaşıyla konuşmuş. Demiş ki Davutoğlu’dan çok rahatsız olduk. Bu şekilde ortaya çıkarılmasından… Hakikaten çok üsluba dikkat etmekle beraber, ‘böyle söylemek ahlaksız’ diyerek bazı yerleri işaret etti. Pelikan ekibine çok sert mesajları oldu. Dediklerine göre Sayın Fahrettin Altun, Kremlin’de karşıtı olan arkadaşını arıyor, bunun kaldırılması gerektiğini söylüyor. Yoksa Sayın Erdoğan bu konuda Putin’i arayacak diyor. Valla ben istifa ettikten sonra ucuz kurtulmuşum.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz