Ana SayfaTürkiyeBoğazların düğümlendiği anlar! Gazeteci "Günde 1.5 milyon aşı yapılabileceğini söylemiştiniz; neden 11...

Boğazların düğümlendiği anlar! Gazeteci “Günde 1.5 milyon aşı yapılabileceğini söylemiştiniz; neden 11 bine kadar düştü” diye sordu… Bakın ne yanıt verdi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya bir gazetecinin sordu "Günde 1.5 milyon aşı yapılabileceğini söylemiştiniz; neden 11 bine kadar düştü" şeklindeki soru büyük ses getirdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya bir gazetecinin sorduğu “Günde 1.5 milyon aşı yapılabileceğini söylemiştiniz; neden 11 bine kadar düştü” şeklindeki soru büyük ses getirdi.

Bilim Kurulu toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Yol TV Muhabiri Özge Uyanık‘ın “Günde 1.5 milyon aşı yapabileceğinizi söylemiştiniz. Günlük aşı sayısı neden 11 bine kadar düştü?” sorusuna “Yapılabileceğini söylemiştiniz’ dediniz. Evet öyle söylemiştim. Yani Türkiye’nin aşılama potansiyelini söylemek istemiştim. Biz gerektiğinde 1.5 milyona kadar aşı yapabilecek potansiyele sahibiz” yanıtını verdi. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri