Burak Özçivit ile Fahriye Evcen hakkında dillenndirilen kavga iddiasının ardından Fahriye Evcen’den açıklama geldi. Daha önce pek çok kez ‘kavga ettiler’ haberleriyle gündeme gelen Burak Özçivit Fahriye Evcen çifti bir kez daha gündemde. Bu kez Bodrum’daki yazlıklarında çıkan kavgaya komşularının da şahit olduğu iddia edildi. Fahriye Evcen bugün bir açıklama yaptı. Ancak sözleri kavga iddiaları hakkında değil aile yaşantısı hakkındaydı.

Reklam

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in kavga iddiası hakkında açıklama yapmamış olmaları kafaları karıştırıyor. Acaba ikilinin kavga ettikleri iddiası yalan mı merak konusu.

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen kavga etti

Ünlü çift önce evlerinin içinde kavga etmeye başladı. Ardından Karan isimli küçük oğullarının olumsuz etkilenmemesi için havuza geçip kamusal alanda kavgaya tutuştular. Sesler yükselip karşılıklı bağrışmalar başlayınca komuşların da bu kavgadan haberdar olduğu söylendi.

Tartışma esnasında eski kırgınlıkların da gündeme geldiği sesini en çok yükselten kişinin Fahriye Evcen olduğu iddia edildi. Seslerin yükseldiği kavgadan rahatsız olan ve ünlü çifti barıştırmak isteyen komşularının da Fahriye Evcen – Burak Özçivit tartışmasında araya girdiği belirtildi.

Neden kavga ettiler? Fahriye Evcen hiç o iddiaya değinmedi

Şu sıralar Kuruluş Osman dizisiyle adından söz ettiren Burak Özçivit diziden bulduğu boş zamanda soluğu eşi ve çocuğunun yanında aldı. Ancak henüz bilinmeyen bir şekilde aralarında kavga çıktı. Çıkan kavga hakkında henüz ne Burak Özçivit’ten ne de Fahriye Evcen’den açıklama geldi. Kavganın nedeni, tartışmanın çıkma sebebine ilişkin net bir bilgi de henüz yok. Üstüne üstlük Fahriye Evcen’in bugün hayranlarının sorularını yanıtlaması ve konu hakkında açıklama yapmaması “Acaba kavga iddiası yalan mı” sorusunu da akıllara getirdi.

Uçankuş adlı televizyon kanalı Fahriye Evcen ile Burak Özçivit arasındaki kavgayı duyuran ilk kanal oldu.

Gazetelere manşet olan kavga

Daha birkaç hafta önce Fahriye Evcen’den övgü dolu sözlerle bahseden Burak Özçivit’in bu son habere karşı nasıl bir tepki vereceği merak konusu. İkili arasındaki kavga iddiası günün en popüler magazin haberlerinden biri oldu. Fahriye Evcen Burak Özçivit kavgası gazetelerin manşetlerini süsledi.