Ana SayfaMagazinFahriye Evcen yeni dizisi ne? Fahriye Evcen setlere dönüyor

Fahriye Evcen yeni dizisi ne? Fahriye Evcen setlere dönüyor

Fahriye Evcen yeni dizisi ne? Fahriye Evcen setlere dönüyor! Oğlu Karan'dan sonra dizi setlerine ara veren güzel oyuncu Fahriye Evcen'den dizi müjdesi geldi. Detaylar haberimizde!

Fahriye Evcen yeni dizisi ne? Fahriye Evcen setlere dönüyor! Oğlu Karan’dan sonra dizi setlerine ara veren güzel oyuncu Fahriye Evcen’den dizi müjdesi geldi. Detaylar haberimizde!

Fahriye Evcen yeni dizisi ne

Güzelliği kadar başarılı oyunculuğu ile de dikkatleri üzerine çeken Fahriye Evcen, yaklaşık 4 yıldır dizi ve filmlerde rol almıyor. Oğlu Karan’a hamile kalması ve sonrasında doğum sürecinin üzerine birde pandemi olunca güzel oyuncu  Evcen, uzun süredir setlerden uzak kaldı. Fahriye Evcen’in hayranları ise artık oyuncunun yeniden oyunculuk kariyerine odaklanmasını isterken Fahriye Evcen’in de aynı fikirde olduğu ortaya çıktı.

“Başlatacağımız bir takım güzel işler var”

Fahriye Evcen, “Artık yavaş yavaş tempomu artırıyorum. Projelere bakıyorum, değerlendiriyorum. Başlatacağımız bir takım güzel işler var” diyerek ilk müjdeyi verdi. Dijital mi yoksa televizyon dizisi mi olduğunu henüz bilinmiyor.

Ünlü oyuncu, dijital platform yada televizyon dizisinde oynayacağım diye bir ayrım yapmadığını dile getirdi. Evcen, “Ayırt etmiyorum. Hepsi benim için çok değerli ve kıymetli. Gelen projelere o platform veya bu platform. Her türlü değerli ve kıymetli diye değerlendiriyoruz. Dijitalin de artık çok önemli bir yeri var, dolayısıyla onlara da bakıyoruz, değerlendiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Fahriye Evcen’e canlandırmak istediği tarihi bir karakter olup olmadığı sorulduğunda, “Güzel yapımlar var, neden olmasın. Kendimi hiçbir zaman bir çerçeve koymuyorum. Gelen her şeyi değerlendiriyorum. Oto biyografi neden olmasın. Çok da güzel olur” açıklamasını yaptı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,711TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri