Ana SayfaTürkiyeFatih Altaylı Davutoğlu'nu ekrana çıkardı başına gelmeyen kalmadı! Rasim Ozan Kütahyalı bile...

Fatih Altaylı Davutoğlu’nu ekrana çıkardı başına gelmeyen kalmadı! Rasim Ozan Kütahyalı bile saldırıyor

Davutoğlu’nu konuk ettiği günden beri Fatih Altaylı yoğun saldırı altında. Davutoğlu başbakanlığı bırakmak zorunda kaldığı günden beri ana akım medya kendisine kapatıldı. Büyük ambargo hem kendisine hem de eşi Sare Hanım’a uygulandı. Ancak yavaş yavaş bu korku iklimi değişecek gibi. Fox Haber’den İsmail Küçükkaya Davutoğlu’nu programına davet etti. İki hafta kadar önce de Fatih Altaylı’nın programına konuk oldu Davutoğlu. Ne olduysa bundan sonra oldu. Fatih Altaylı o programdan beri AK Partili trol yazarların saldırısı altında. Bir şeklide ona Davutoğlu’nu akşam saatlerinde Habertürk ekranlarına çıkarmanın bedelini ödetmek istiyorlar gibi.

Rasim Ozan’dan Fatih Altaylı için bel altı saldırılar

Boşnakları derinden yaralayan hakaretamiz sözlerle hatırlanan Rasim Ozan Kütahyalı, belki de hiç gündemde değilken birden bire Fatih Altaylı saldırılarıyla çıktı ortaya. 

Kütahyalı Güneş gazetesinde yayımlanan “Cansu Çamlıbel olayı ve geçmişle hesaplaşma” başlıklı yazsında sözü bir yerde Fatih Altaylı’ya getirerek, Altaylı’nın Serap Çil’i darp ettiğini anlattı uzun uzun.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri