Ana SayfaTürkiyeFatih Altaylı: Hedef alsam onu değil sahibini alırım

Fatih Altaylı: Hedef alsam onu değil sahibini alırım

Medyadaki tartışmalarla adından sıkça söz ettiren Fatih Altaylı, aynı internet sitesinde yazdığı Nagehan Alçı ile polemik yaşadı.

Medyadaki tartışmalarla adından sıkça söz ettiren Fatih Altaylı, aynı internet sitesinde yazdığı Nagehan Alçı ile polemik yaşadı.

İkili arasında göçmenler konusunda paylaşan tartışmada Fatih Altaylı, yine çok sert ifadeler kullandı.

İşte Fatih Altaylı’nın “Kapışma” başlıklı o yazısından bir bölüm…

Sürekli olarak “Fatih Altaylı bilmem kim ile kapıştı, Fatih Altaylı ile bilmem kim arasında bilmem ne polemiği” gibi zırva yorumlar okumaktan sıkıldım. Emin olun ki, kimse ile kapışmıyorum. Bazı fikirlerle ya da uygulamalarla kapışıyorum zaman zaman ama bunların öznesi kapıştığımı iddia ettikleri kişiler değil. Üstelik “kapıştığım” söylenen kişilerin bazılarını gerçekten hiç tanımıyorum, varlıklarından haberim yok, yazdıklarını, fikir sahibi olduklarını ve hatta olduklarını dahi bilmiyorum, duymamışım.

Bazılarını ise elbette biliyorum ama aylar yıllardır ne yazdıklarını okumamışım bile. Çünkü biliyorum ki, kendi fikirlerini ya da olmayan düşüncelerini değil kendilerine söyleneni yazıyorlar. Asla muhatabım falan değiller. Bu yüzden de hedef almam söz konusu değil. Hedef alacak olsam onları değil sahiplerini alırım. Alıyorum da…

Biri ile kapışacaksam da bunu yıllardır hep yaptığım gibi adıyla, sanıyla yaparım. Ama emin olun artık o değerde bir gazeteci de pek görmüyorum. O yüzden de kimse ile kapışmıyorum.
Onlar benimle kapışıyor olabilirler. Ama ondan da benim haberim olmuyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri