Ana SayfaTürkiyeDikkat bu haber +18 unsurlar içerir! Fatih Altaylı'dan Hilal Kaplan'a çok sert...

Dikkat bu haber +18 unsurlar içerir! Fatih Altaylı’dan Hilal Kaplan’a çok sert salvolar

Fatih Altaylı'nın Habertürk kanalını FETÖ'cülükle suçlayan Hilal Kaplan'a yanıtı çok sert oldu.

Habertürk yayınına bağlanıp kanalı FETÖ’cülükle suçlayan programın moderatörü Hülya Hökenek için de ‘PKK’ya yakın’ minvalinde sözler sarf eden Pelikancı Hilal Kaplan’a Fatih Altaylı’dan çok sert yanıt eldi. Altaylı yayınladığı mesajda, “Taraf’ta FETÖ kıçı yalayanlarla muhatap olmayacağız” dedi.

HaberTürk programın ‘Enine Boyuna’ya telefonla bağlanan Pelikancı Hilal Kaplan, moderatör Hülya Hökenek, Fatih Altaylı ve HaberTürk yönetimini FETÖ’cülükle suçlamıştı. Suçlamalara bir açıklama da Fatih Altaylı’dan geldi.

Sosyal medya hesabından Habertürk’e ait bir manşet paylaşan Altaylı, “En güçlü zamanında biz bu manşetleri atarken Taraf’ta FETÖ kıçı yalayanlarla muhatap olmayacağız elbette”  ifadelerini kullandı.

Altaylı’ya yanıt veren Hilal Kaplan ise, bir yazının ekran görüntülerini paylaşarak, “Altaylı neden link değil de caps paylaşıyor sizce? Çünkü gazetenin çıktığı gün FETÖ, Zaman üzerinden tehdit edince hem haberi her yerden kaldırdılar hem de özür yayınladılar. Başörtülü kadınlara ulu orta küfrettiği günleri özledi herhalde zavallı” notunu ekledi.

Hilal Kaplan’a söylediği sözler nedeniyle İsmail Saymaz da çok sert tepki göstermişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri