Ana SayfaTürkiyeFatih Altaylı ile Barış Yarkadaş birbirine girdi

Fatih Altaylı ile Barış Yarkadaş birbirine girdi

Garip çıkışlarıyla ünlü Barış Yarkadaş'ın Veyis Ateş üzerinden Habertürk'ü hedef alması iki ismi onu Fatih Altaylı ile karşı karşıya getirdi.

Veyis Ateş-Sezgin Baran Korkmaz olayını medyada etraflı yazan ilk isim Fatih Altaylı olmuştu. Garip çıkışlarıyla ünlü Barış Yarkadaş’ın Veyis Ateş üzerinden Habertürk’ü hedef alması iki ismi karşı karşıya getirdi.

Fatih Altaylı, Korkusuz gazetesi yazarı Barış Yarkadaş’ın “Fatih Altaylı’ya da Sevilay Yılman’a da konuşma yasağı koydular” açıklamasına cevap verdi. Yarkadaş, Altaylı’yı kendi programına çağırdı.

Yarkadaş, TV100’de katıldığı Ahu Özyurt’un Sağlı Sollu isimli programında, “Fatih Altaylı’ya da Sevilay Yılman’a da konuşma yasağı koydular. Salı günü biz KRT’ye çağırdık, önce ‘geleceğim’ dedi, sonra ‘grup çıkmayacaksın dedi’ şeklinde konuştu. Şaban Sevinç’in Bizim TV’sine çıkacaktı, onu da engelledi. Sen eğer bu 10 milyon Euro’yu kimin için istediğini sormuyorsan Veyis Ateş’in savunmasını isteyip bu işin içinden sıyrılamazsın. Niye korkuyorsun sen? 10 milyon isteyen ahlaksız, namussuz, şerefsiz kim ya da kimlerse bunun açığa çıkartılması lazım.” dedi.

Fatih Altaylı’dan Yarkadaş’a sert yanıt

Fatih Altaylı Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Barış Yarkadaş kardeşim. Bir ithamda bulunacaksan isimle bulun. Ortaya laf atma. Ayıptır. Yayına çıkma sözü verip de çıkmayan kim ise adıyla sanıyla belirt. Ne sana ne de başka birine programa çıkarım deyip de iptal etmedim. Adımı her kullanmayın” ifadesini kullandı. 

“FATİH ABİ EĞER UYGUNSAN…”

Bu açıklamanın ardından Yarkadaş, Altaylı’ya cevap vererek KRT’de yayınlanan programına çağırdı. Yarkadaş’ın yanıtı şu şekilde:

“Fatih Abi eğer uygunsan salı günü saat 20.00’de KRT – Şimdiki Zaman’a bekliyoruz. Veyis Ateş’in sebepsiz zenginleşmesi ve Habertürk’ün bu durum karşısındaki tavrını birlikte konuşalım.”

Ardından bir tweet daha atan Fatih Altaylı, Yarkadaş’ı kırmayacağını ve programına katılabileceğini söyledi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri