Ana SayfaMagazinFatih Portakal, Erdoğan'a sitem etti!

Fatih Portakal, Erdoğan’a sitem etti!

Paris’teki eylemleri göstererek halkı sokağa çıkmaya davet eden Portakal’a Erdoğan’dan sert cevap vermişti. FOX TV haber sunucusu Fatih Portakal, kendisine ahlaksız diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sitemde bulundu.
Portakal, “Ahlaksız demese iyi olurdu” dedi.

FOX TV haber sunucusu Fatih Portakal, kendisine ahlaksız, terbiyesiz diyen Erdoğan’a yanıt verdi. Portakal, sosyal medya hesabından Erdoğan’a cevap gönderdi. Portakal, “Her şey bir tarafa, ‘edepsiz ve ahlaksız’ demeseydi iyiydi.” şeklinde paylaşımda bulundu.

ERDOĞAN, AĞIR İFADELERLE YÜKLENMİŞTİ

Erdoğan, “Ahlaksız” ve “Terbiyesiz” ifadelerini kullandığı Portakal için “Bir tanesi TV ekranlarından kendini bilmez, haddini bilmez, edep yoksunu bir tanesi çıkmış sokağa davet ediyor. Ahlaksıza bak, ahlaksıza bak. Bu ne terbiyesizliktir?” ifadelerini kullanmıştı.

Fatih Portakal'dan Kendisine "Edepsiz" Diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yanıt Geldi ile ilgili görsel sonucu

FATİH PORTAKAL’DAN YANIT GELDİ

Sosyal medya hesabından Erdoğan’ın kendisi hakkındaki sözlerine yanıt veren Portakal, “Gezi’ye katılanların başları kesilmelidir” diyen sunucu Erkan Tan’ı da hatırlatarak şu ifadeleri kullandı: “Başları kesilmelidir,” diyene de bir iki laf edilseydi keşke. Her şey bir tarafa, ‘edepsiz ve ahlaksız’ demeseydi iyiydi.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz