Ana SayfaTürkiyeFatih Portakal Fox TV'den ayrıldı mı? Fox Haber'den emeklilik açıklaması

Fatih Portakal Fox TV’den ayrıldı mı? Fox Haber’den emeklilik açıklaması

Fatih Portakal Fox'tan ayrıldı mı? Akşam saatlerinde ünlü sunucu Fatih Portakal için Fox kanalından ayrıldı haberleri yapıldı.

Fatih Portakal Fox’tan ayrıldı mı? CHP’ye yakınlığıyla bilinen Gerçek Gündem adlı haber sitesi Fatih Portakal’ın Fox kanalından ayrıldığını duyurdu. Ancak haber anında yalanlandı. Dün gece yoğun bir Fatih Portakal trafiği yaşandı. Son olarak Orhan Uğuroğlu’nun verdiği bilgi yanlış çıktı. Fatih Portakal Fox Haber’den ayrıldı. Fox Haber bu sabah açıklama yaptı.

Fatih Portakal’ın yerine ana haberi kim sunacak?

Fox Haber: Fatih Portakal emekliliğini istedi

Dün ne yaşanmıştı?

Dün akşam Fatih Portakal için ayrılık haberinde şu ifadeler kullanıldı:

Hafta içi her gün saat 19:00’da izleyicilerin karşısına çıkan ve Türkiye’nin en çok izlenen haber bültenini sunan Fatih Portakal Fox Tv’yi bıraktı.

Yurt Gazetesi yazarı gazeteci İsmet Orhan’ın aktardığı bilgiye göre, Fatih Portakal’ın Fox Haber’in Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk’e kararını ilettiği ve bir daha haber sunmayacağını açıkladığı belirtildi.

Orhan Uğuroğlu yalanladı

Ancak bu ayrılık haberi anında yalanlandı. Fatih Portakal Fox’tan ayrıldı mı haberlerinin neredeyse her sezon, Fatih Portakal’ın tatilinin bitmesine yakın düzenli olarak medyada yer aldığını belirtmekte yarar var.

Fatih Portakal ile arkadaş olan Yeniçağ gazetesinin Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu dedikoduyu anında yalanladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri