Ana SayfaMagazinFatih Portakal hakkında suç duyurusu!

Fatih Portakal hakkında suç duyurusu!

Haber sunucusu Fatih Portakal hakkında suç duyurusunda bulunuldu.  Bir grup öfkeli kalabalık sunucu Portakal’ı  Antalya Cumhuriyet savcılığına şikayet etti. Aralarında dernek temsilcilerinin de olduğu grup, mahkeme çıkışında basın açıklaması yaptı. 

FOX TV’nin muhabirlerinden ve sunucularından olan Fatih Portakal, halk ile dalga geçici alay edici sözler kullanmasından dolayı şikayet edildi. Şikayeti değerlendiren mahkeme, Fatih Portakal’a dava açtı. 

 PORTAKAL, DERNEK ÜYELERİ TARAFINDAN ŞİKAYET EDİLDİ!

Antalya Adliyesine gelen 15 Temmuz Vatan Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurlarının Adını Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği üyeleri, Cumhuriyet savcılığına Fatih Portakal hakkında hazırladıkları suç duyurusu dilekçesini verdi.

ADLİYE ÇIKIŞINDA BASIN AÇIKLAMASI YAPTILAR

Adliye çıkışında gazetecilere açıklama yapan Dernek Başkanı Meltem Kılınç, Portakal’ın 10 Aralık’ta sunduğu ana haber bülteninde, “Türkiye’de barışçıl protestolar olamaz, hadi bakalım barışçıl bir eylem için zamları protesto edelim. Doğal gaz zamlarını, hadi bakalım, yapabilecek miyiz? Kaç kişi çıkacak sokağa korkudan, endişeden dayak yerim vesaire. Hakkımı arayacağım ama ne yaparım başım belaya girer mi, kaç kişi çıkar Allah aşkına?” dediğini aktardı.

Söz konusu olayla ilgili henüz Portakal’dan resmi bir açıklama gelmedi. Olayı öğrenen FOX TV sevenleri şikayette bulunan kişileri sosyal medya üzerinden kınadı. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz